logo

Bayraktutan Kemalpaşalılarla İftarda Bir Araya Geldi

Kemalpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü yapılan Geleneksel İftar yemeği Atatürk Meydanında yoğun katılımla düzenlendi.Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Kemalpaşa Belediyesi tarafından verilen Geleneksel İftar Yemeğine Katıldı

 

Atatürk meydanında verilen yemeğe, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu, CHP Artvin Milletvekili adayı ve Kemalpaşa eski Belediye Başkanı Yalçın Emiraioğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender, Kemalpaşa Ak parti İlçe Başkanı Ömür Poshoroglu, HDP Artvin Milletvekili adayları Recep Demirci ve Emin Tütüncü, kurum müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kemalpaşa halkının yoğun ilgi gösterdiği ve 800 kişinin katıldığı İftar yemeğine katılan Hopa kaymakamı Canpolat ve Kemalpaşa Kaymakamı Akpınar ile Milletvekili Uğur Bayraktutan Milletvekili adayı Yalçın Emiralioğlu, eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’te vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıtması ilginç görüntüler ortaya çıkardı.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, göreve geldiklerinde başlattıkları geleneksel İftar yemeklerinin 4’üncüsü büyük katılımla gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade ederek; “Bu yılki iftar yemeğimize katılan Milletvekilimize, eski milletvekilimize, kaymakamlarımıza, CHP ve HDP Milletvekili adaylarına, kurum ve kuruluş müdürlerimize, muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza candan teşekkür ediyorum. Bu mübarek günde birlik ve beraberliğimizi pekiştirme anlamında bu güzelliği Kemalpaşa’ya yaşattığımız için sevinçliyim” dedi.

Share
333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?
#

Bayraktutan Kemalpaşalılarla İftarda Bir Araya Geldi” için 1 yorum

  1. Ali Aslan : diyor ki:

    chp kafasına bakın terör destekçisi hdp milletvekili adaylarına teşekkür ediyor!! yazıklar olsun chp zihniyetine!! Artvinliler terör destekçilerine geçit vermez!!