logo

Başköy Tiyatrosu 26 Yıl Sonra Yeniden Bir Arada

1989 Yılında Hayrettin Başköy öncülüğünde kurulan Başköy Tiyatrosu, 26 yıl aradan sonra hatıraları tazelemek için tekrar bir araya geldi.

 

Başköy’de gerçekleşen organizasyonda 1989 Yılında Hayrettin Başköy öncülüğünde kurulan Başköy Tiyatrosu 26 yıl önce sergilenen İntizar oyununun video gösterimi tekrar izletilerek, geçmiş bugüne taşındı. Murgul Etibakır A.Ş.’nin de sponsor olduğu Başköy tiyatrosu gösterimine Kaymakam Hüseyin Çam’da katıldı. Büyük beğeni ile karşılanan gösterimin ardından Murgul Kaymakamı Hüseyin Çam, bu anlamlı güne şahitlik ederek, İntizar adlı eserde rol alan Başköy Tiyatrosu üyelerine teşekkür belgelerini takdim etti. Başköy Tiyatrosu’na emeği geçen isimler gecede kısa konuşmalar gerçekleştirdiler. Geçmişin yad edildiği gösterimde teşekkür belgelerinin takdiminin ardından Başköylüler ve gösterime emek sunanlar hep birlikte halaylar çektiler ve geceyi kutladılar.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar hasret gideren Başköylüler günü ölümsüzleştirmek için hep birlikte hatıra fotoğrafı çekinmeyi de ihmal etmediler.

Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?