logo

reklam

Başkan Mehmet Kocatepe, Terörü Kınadı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ankara’da yaşanan terör olayı ile ilgili duyduğu üzüntüyü anlatan bir açıklamada bulunurken, açıklamasında; “Terörü Ve Teröre Destek Veren Herkesi Lanetliyorum” ifadesini kullandı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ankara’da düzenlenecek olan barış mitingi öncesinde yaşanan terör olaylarına ilişkin açıklamada bulunarak, terörü ve teröre destek veren herkesi lanetlediğini ve Türk Milleti’nin sağduyusunun karşısında terörizmin kaybedeceğini vurguladı. Başkan Kocatepe açıklamasında; “Ülkemizde yaşanan terör saldırılarını nefretle kınıyorum. Barış Mitingi öncesinde Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen terör saldırısında çok sayıda vatandaşımızın yaşamını yitirmesi ve yaralanması acımızı kat ve kat arttırmıştır.

Ülkemiz istikrarına, Demokrasisine ve geleceğine kasdedenler bir kez daha bu aziz milletin sağduyusu karşısında Kaybedecektir.

Terörü ve teröre destek veren herkesi, Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden bu hain saldırıyı ve terörden nemalanmaya çalışanları lanetliyorum. Yüce milletimizin başı sağ olsun. Bu saldırıda ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize başsağlığı; hastanelerde tedavileri devam eden vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Share
981 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?