logo

Başkan Kocatepe’den Basketbolculara Baklava İkramı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyespor Basketbol Takımı ile yakından ilgileniyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da antrenmanlarına başlayan basketbol takımına baklava ikramı geleneğini Başkan Kocatepe yine sürdürdü.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin Artvin Belediyesi Basketbol Takımına yakın ilgisi sürüyor. Sporun içerisinden gelen ve sporcunun da ruh halini en iyi bilen isimlerden olan Başkan Kocatepe, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcısı olduğu dönemde olduğu gibi Belediye Başkanlığı’nda da spora ve sporcuya yakınlığını devam ettiriyor.

Artvin Belediyespor Basketbol takımının antrenmanını ziyaret eden Başkan Kocatepe, takımının yöneticileri ve antrenörleri ile bir süre sohbet etti. Basketbolcularla da sohbet eden Başkan Kocatepe, sporcu, antrenörlerine baklava ikram ederek sezona tatlı yiyerek tatlı başladı. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda büyük başarılara imza atacaklarına inandığını basketbolculara ifade eden Başkan Kocatepe, başarı temennisinde bulunduktan sonra takımın antrenmanını bir süre izledi. Takımın hırsından memnun kalan başkan Kocatepe daha sonra spor salonundan ayrıldı.

Etiketler: » »
Share
751 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?