logo

Başkan Kocatepe, Oradaki Çalışmaları Sıkı Takip Ediyor

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesi’nin yaptığı projeleri sıkı takip ederek, çalışma bölgelerine sık sık ziyaretler yaparak eksiklikleri yerinde belirliyor.

 

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Kafkasör Festival Caddesi yol genişleme çalışmaları yakından takip ederek yolun okulların açılacağı tarihe kadar asfaltlamış olacağını söyledi. Festival caddesinde yapılan çalışmalar basın tarafından da görüntülenirken, festival caddesinin oldukça genişlemiş olması ilin trafiğini ciddi oranda rahatlatacağını şimdiden göstermiş oldu.

Kafkasör Festival Caddesi yol genişleme çalışmaları aralıksız devam ediyor

Alanda yaptığı açıklamada yolun son virajını döndüklerini belirten Başkan Kocatepe,”Paçacılar virajı olarak bilinen bölgeye kadar alt yapı ve sergi işlemi tamamlanıp asfalt dökülecek hale geldi. Şimdi Paçacılar virajından yukarı kısımda alt yapı çalışmaları, yol yarma işlemleri çalışmaları da tamamlanmak üzere. Bu işlemlerde en kısa zamanda tamamlanıp asfalt dökülecek hale gelmiş olacak. Bir yandan da yol kenarlarına açık beton su kanalı yapılıyor. Ayrıca asfalt çalışmaları tamamlandıktan sonra yol kenarlarına kaldırım, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması ile çok farklı bir yol olacak. Okulların açılacağı tarihe kadar yolumuzun asfaltını sermiş olarak trafiğe açacağız” diye konuştu.

Festival caddesi yol genişleme çalışmalarının bitmiş olması ve yolda alt ve üst yapı çalışmalarının ise hızlı bir şekilde sürüyor olması yüzleri güldürdü. Yapılan çalışmalardaki hızlılık festival caddesinin yeni eğitim öğretim sezonuna hazır olacağını gösterdi.

Share
614 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?