logo

Başkan Kocatepe, Kocaeli’ndeki Artvinlileri Bir Araya Getiriyor

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ankara ve Bursa’da düzenlenen Artvinliler buluşmasından sonra şimdi de Kocaeli’ndeki (İzmit) Artvinlileri bir araya getiriyor. Artvin’in gelecek beş yıldaki vizyonunu Kocaeli’ndeki hemşerilerine anlatacak olan Başkan Kocatepe’nin katılacağı “Artvin Vizyonu Kocaeli Buluşması” toplantısı 4 Ocak Cuma günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek.

Artvinliler bu sefer Kocaeli’nde bir araya geliyor. Ankara ve Bursa’da düzenlenen “Artvin Vizyonu Buluşması” toplantısının 3’üncü durağı Kocaeli’nde gerçekleşecek. 4 Ocak 2019 Cuma günü saat 19.30’da Karabaş Mahallesi, Hatıra Sok, Seka Alanı No: 44 adresindeki toplantı salonunda düzenlenecek. Kocaeli ilimizde yaşayan Artvinli bürokrat, siyasetçi, işadamı ve STK temsilcileri ile Artvinlilerin bir araya geldiği toplantının misafiri ise Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe olacak. Artvin Belediye Başkanı ve AK Parti Artvin Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe, Ankara ve Bursa’da gerçekleştirilen toplantılarda olduğu gibi Artvin’de geçtiğimiz beş yılda yapılan yatırımları anlatmasının yanı sıra Artvin’in gelecek beş yıldaki vizyonunu da Kocaeli’ndeki hemşerileri ile paylaşacak. Yoğun katılımın beklendiği toplantıya önemli isimlerin katılmasının yanı sıra Artvinli olmayan pek çok siyasetçi ve bürokratın da katılması bekleniyor.

Kocaeli’nde düzenlenecek toplantıya ilişkin kısa açıklamalarda bulunan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ankara ve Bursa’da gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Artvin Vizyonu Hemşeri Buluşması toplantılarının üçüncüsünü Kocaeli’nde gerçekleştireceklerini ifade ederek, bu toplantıların aynı zamanda hemşeri buluşması ve hasret gidermesi olduğunu belirtti. Bu toplantılar aracılığıyla Artvinlilerin memlekete olan hasretlerini gidermenin yanı sıra Artvin’de yaşanan değişim ve gelişiminde takip edilmesi anlamı taşıdığını vurgulayan Başkan Kocatepe, toplantıya katılan hemşerilerimizin yaptıkları konuşmaların bu toplantılara ne kadar ihtiyaç duyulduğunun da bir göstergesi olduğunu söyledi.

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?