logo

Başkan Kocatepe Devam Eden Projeleri Yerinde İnceledi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, devam eden işleri yerinde inceleyerek mahalle sakinlerinin isteklerini dinledi.

 

Başkan Kocatepe, Yeni Mahalle Stadı yanında yapılacak olan çocuk parkının duvar ve zemin çalışmalarını, Atatepe, Şara arasında yapılan 1 kilometrelik orman yolu bağlantı çalışmalarını yerinde inceledi.

Çamlık Mahallesi Yıldız ve Keskin Sokak Sakinlerinin yol talebi üzerine Başkan Kocatepe, ilgili birim amiri ile incelemelerde bulunarak sokakların gerekli olan yerlerinde yol genişletme çalışması ve merdiven yapılması talimatı verdi.

Başkan Kocatepe Dere Mahallesi Şara Mevkine giderek buradaki mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Kocatepe mahalle sakinlerinin isteklerinin en kısa sürede yerine getirileceğini belirtti.

Başkan Kocatepe 2. Etap Yürüyen Merdivenin Hizmete Açılacağı Müjdesini Verdi

Başkan Kocatepe devam eden işleri incelemesi ve mahalle sakinleri sohbetin ardından, Artvin Belediyesinin vizyon projelerinden biri olan Sabit Osman Avcı Caddesi ile Şehit Dursun Acar Caddesi arasını birbirine bağlayan 2 iniş 2 çıkış toplam 44 metre uzunluğundaki yürüyen merdiven 2. Etabını yerinde inceleyerek 18 Mayıs Cuma Günü (bugün) saat 13.00’da açılışının yapılacağını müjdeleyerek açılış törenine tüm vatandaşları davet etti

Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?