logo

Başkan Kocatepe Bem Bir-Sen Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye ve Özel İdare çalışanları Birliği Sendikası (BEM BİR- SEN), üyesi olan Artvin Belediye çalışanlarıyla akşam yemeğinde buluştu.

 

Artvin Belediyesi Sosyal Tesisleri Artvin Sofrasında düzenlenen yemeğe Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan yardımcısı Erkan Yazan, BEM BİR-SEN Artvin Şubesi Başkanı Mahmut Gürbüz, BEM BİR-SEN Artvin Şubesi Başkan yardımcıları Oğushan Pehlivan, Ergül Atak, Yusuf Suat Sevinç, Murat Özçelik ile Belediyede çalışan Bem Bir-Sen üyeleri Katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, imkânların elverdiği ve arttığı müddetçe hakkı olanın hakkının verileceğini söyledi. Başkan Kocatepe, “Belediyede Sosyal denge ücreti olarak zannediyorum 350 TL fazla bir ücret alıyorsunuz. İçer de olmayıp dışarı da çalışan arkadaşlarımızın emekleri ve fedakârlıklarına baktığımız da 350 TL le anlatılacak bir şey değil onun için hakkınızı helal edin. Herkesin belediye başkanıymış gibi belediyemize sahip çıkmasını ve belediye yapılan güzel bir şey varsa bundan kendi yapmış gibi mutlu olmasını istiyorum”dedi.

Bir yıllık bir sürede Belediyede çoğunluğu sağladıklarını belirten BEM BİR-SEN Artvin Şubesi Başkanı Mahmut Gürbüz, 2015 yılında Sosyal Denge sözleşmesini yaparak üyelerini memnun eden bir rakamı elde ettiklerini söyledi. Gürbüz bir sene önce alınan rakam 200 TL iken net olarak yüzde 75 artış sağlayarak 350 TL net sosyal denge sözleşmesini kazandırmış olduklarını belirtti.

Gürbüz, “inşallah yeni yılda daha iyi şartlarda sosyal denge sözleşmesini yenileyeceğiz. Sayın Belediye Başkanımızın sizlere bir Jest olarak bunu da burada ilan ederek bunun da burada sözünü alarak inşallah sizleri memnun edeceğine inanıyorum. 2016 yılının size milletimize hayırlı uğurlu olmasını ve bereketli olmasını diliyorum” dedi.

(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü)

Share
373 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?