logo

Başkan Kocatepe, Ak Parti Gençlik Kollarına Hizmetleri Anlattı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, iletişim faaliyetleri kapsamında geliştirdiği ‘Gözletişim’ projesi ile bu hafta AK Parti Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, geliştirdiği ‘Gözletişim’ projesi ile haftanın belirli günlerinde siyasi partilere, STK’lara, muhtarlara, gazetecilere, vatandaşlara biten ve yapımı devam eden hizmetleri gezdirerek bilgi veriyor.

Bu hafta ki Gözletişim programı kapsamında da Artvin AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Başar başta olmak üzere yönetimiyle bir araya gelerek 5 yıl içersin de yapılan hizmetleri yerinde tanıttı ve ilerleyen zamanlarda yapacakları projeleri paylaştı.

Programda AK Parti Gençlik Kolları üyelerine sırasıyla, İtfaiye Binası, 7 Mart- Elit Park Bağlantı Yolu, Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Cezaevi- Yeni Mahalle arası bağlantı yolu, Hanımlar Lokali, Şefkat Eli Mağazası, Çocuk Oyun Parkları, Seyir Terasları, yürüyüş yolları, Hastane virajı büfeler, Seyir Terası, Kültür Sokağı, Engelsiz Yaşam ve Kültür Merkezi, Yürüyen Merdivenler, Semt Pazarı, Halk Oyunları Heykeli, Hangarlar, Mezbahane, Hayvan Pazarı ve Dere Mahallesi yol genişletme çalışmalarını gezdirerek projelerin son durumları ve amaçları hakkında detaylı bilgi edindi.

Program Atatepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen akşam yemeği ile sona ererken burada konuşma yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe şu ifadeleri kullandı:

“Ben sizi bugün işin mutfağına götürdüm mutfakta pişenleri pazarlayacak olanda sizlersiniz. 2 saat öncesindense şimdi bu hizmetleri daha iyi anlatacaksınız çünkü yerinde gördünüz daha ayrıntılı bilgiye sahip oldunuz. Ben biliyorum ki sizlerindi emekleriyle geçen seçimden daha güçlü çıkarak 9 da 9 yapacağımıza da inanıyorum.

Bugün sizlerle beraber yıllık bütçemizin kat kat üstünde ki yatırımlarımızı beraber gezdik bu yatırımlar 30 Martta Artvin’in 90 yıl sonra benim partim değil de benim şehrim kazansın demesinin sonucunda iktidarımızın destekleri ile yapıldı.

Bu şehirde insanların hayallerini zorlayacak işlere imza attık atacağızda Tecrübelendik şimdi vites artırarak Artvin’imize daha güzel hizmetler etmeye devam edeceğiz.”

Share
295 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?