logo

Başbakan Binali Yıldırım Artvin’e Geliyor

Başbakan Binali Yıldırım,16 Aralık 2017 Cumartesi günü Gerçekleştirilecek Olan AK Parti Artvin 6. Olağan İl Kongresi ‘ne Katılıyor

Başbakan Binali Yıldırım’ın Katılımıyla AK Parti Artvin 6. Olağan İl Kongresi, 16 Aralık 2017 Cumartesi Günü saat 12.00’de Artvin kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek.

AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, 16 Aralık 2017 Cumartesi Günü yapılacak Olan AK Parti Artvin 6. Olağan İl Kongresi’nin Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceklerini söyledi.

İl Başkanı Balta, yaptığı açıklamada, kongreye Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağını belirterek, “Teşkilatlarımız ile beraber gerçekleştireceğimiz kongremize sayın Başbakanımızın katılacak olması bizleri ayrıca motive etmektedir. Merkez ilçe kongremize Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın gelecek olması birlik ve beraberlik şuurumuzu daha da pekiştirerek bizleri gururlandırmaktadır” ifadesini kullandı.

Başbakan Yıldırım,Artvin’den sonra Ardahan’a gidiyor

Bugüne kadar birçok ilçe kongresine katılan AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Yıldırım’ın da bugün itibaren Artvin ve Ardahan’dan başlayarak il kongrelerine katılmasıyla 6. Olağan Büyük Kongre süreci hızlanacak. Yıldırım bu hafta sonu Çankırı ve Kırıkkale kongrelerine de katılacak.

AK Parti’de il kongrelerinin tamamlanmasının ardından 30 büyükşehirde kongre süreci başlayacak. İl kongrelerinin Mart ayında tamamlanması hedefleniyor.

İl kongreleri bittikten sonra AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi’nin tarihine ilişkin çalışmalar başlayacak. AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi’nin Eylül ayından yapılması planlanıyor. Olağan kongrenin kesin tarihi, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Erdoğan ile partinin yetkili organlarınca belirlenecek.

Share
385 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?