logo

Bakan Çelik’in Özel Kalem Müdürü’nden Artvin’e Selam

Toraman: Artvinlileri Temsil Etmekten Gurur Duyuyorum

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Özel Kalem Müdürlüğü görevine bir Artvinliyi tercih etti. Bakanlık yaptığı dönemlerde hemşerileri ile çalışan Artvinli hemşerimiz Bakan Çelik, Müsteşarlığa Nusret Yazıcı’yı getirmesinin ardından Özel Kalem Müdürlüğü’ne de yine bir Artvinli olan Ahmet Toraman’ı getirdi. Artvin Yusufelili olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Ahmet Toraman, kendisini makamında ziyaret eden Gazeteci Tolga Gül aracılığıyla Artvin’e selam gönderdi.

Bakan Çelik, Hemşerileri İle Başarıdan Başarıya Koşuyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in Artvinli hemşerileri ile çalışma alışkanlığı sürüyor. Her gittiği bakanlıkta hemşerileri ile çalışmayı gelenek haline getiren Artvinli hemşerimiz Bakan Faruk Çelik, müsteşarlığa Artvinli hemşerimiz Nusret Yazıcı’yı atamasının ardından Özel Kalem Müdürlüğü görevine Artvin Yusufelili hemşerimiz olan İŞ-KUR Fon Yönetimi ve Aktüerya Dairesi Başkanı Ahmet Toraman’ı atamıştı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü görevine atanan ve kısa bir süre önce bu göreve başlayan Ahmet Toraman’ı Artvinli Gazeteci Tolga Gül ziyaret etti. Tolga Gül aracılığıyla Artvin’e ve hemşerilerine selam gönderen Ahmet Toraman, Artvin’i ve Artvinlileri böylesine önemli bir görevde temsil ediyor olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Gazeteci Gül’den Toraman’a ziyaret

Kariyer basamaklarını hızla tırmanarak dikkat çeken isim Ahmet Toraman, artık Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in en yakın mesai arkadaşı oldu. Bu önemli göreve atanan Ahmet Toraman’a ilk ziyaretlerden birini de Artvinli Gazeteci Tolga Gül oldu. Gül, Ahmet Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı diledi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü’ndeki makamda gerçekleşen ziyarette Gazeteci Tolga Gül, Türkiye’nin en önemli bakanlıklarından biri olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda çok önemli görevlerde Artvinlilerin yer almasından büyük mutluluk duyduklarını belirterek bunun bir şovenizm olmadığını aksine Artvinlilerin bürokrasideki başarısının bir sonucu olduğunu ifade etti. Böylesine önemli bir bakanlıkta Müsteşar Nusret Yazıcı’nın ardından yine bir Artvinlinin Özel Kalem Müdürlüğü gibi önemli bir göreve gelmesinin Artvinlileri hem mutlu ettiğini hem de gururlandırdığını ifade ederek yeni görevinde Toraman’a başarı temennisinde bulundu.

Kısa bir süre önce Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Toraman’da Artvinli hemşerisi ve arkadaşı Gazeteci Tolga Gül’ün kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmasından dolayı teşekkür ederken, Artvinlilerin ve Artvin’in kendisini takip etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Artvin ve Artvinlileri böylesine önemli bir görevde temsil ediyor olmaktan dolayı mutlu ve de gururlu olduğunu belirten Ahmet Toraman, gerek kendisine güvenen Bakanı Faruk Çelik’e gerekse de kendisi için dua eden herkese teşekkür etti. Ahmet Toraman, Artvin’i ve Artvinlileri başarıyla temsil etmek için 7 gün 24 saat durmaksızın çalışacağına vurgu yaptı. Artvin ve Artvinlilere Gazeteci Gül aracılığıyla selam gönderen Ahmet Toraman, hemşerilerinin dualarıyla da bu görevde başarılı olacağına inandığını ve de Artvinlileri böylesine önemli bir görevde temsil ediyor olmaktan dolayı gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler: » »
Share
5207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?