logo

Azimli ve enerji dolu kişiliği bakımından en uygun milletvekili adayı Nusret YAZICI’dır


Erhan Kırmızı
erhankirmizi@08olay.com

 

Siz bırakın Artvin’i çevre illerde bile durmadan yorulmadan seçim çalışması yapacak kadar enerjik bir yapısı vardır.

Nusret YAZICI ile 10 yıl aynı kurumda çalıştık, 4 yıl da aynı odada oturduk. Bu süre içinde ondaki yüksek azim gücüne ve bitmek tükenmek bilmeyen yüksek enerjiye şahit oldum. Hedeflerine mutlaka ulaştı. Tuttuğunu koparan bir yapısı vardı.

Nusret YAZICI 2002 yılında yüksekokulumuza gelinceye kadar Artvin Meslek Yüksekokulu’nun durağan bir yapısı vardı. Onun gelmesiyle birlikte akademik çalışmanın, yüksek lisansın, doktoranın, bilgisayarın ne olduğunu öğrendik. Onun etik liderliği sayesinden yönetimden bilgisayar isteme cesareti elde ettik.

Okulumuzun ufkunu açtı. Yüksekokulumuzu geleneksellikten kurtarıp dış dünya ile ilgilenebilen bir yüksekokul haline getirdi.

İnsanlarla çok kolay iletişim kurabilen, sıcak ve sempatik bir yapısı vardır. Elinden geldiği işlerde kimsenin bir dediğini iki etmemiştir. İşleri geciktiren bürokratik tavırlardan hoşlanmaz. Elinden bir şey geliyorsa derhal yapar. Anlama kabiliyeti çok yüksektir. Söylemek istediğinizi hemen anlar.

Aynı kurumda çalıştığımız 10 yıl içinde darıldığımız günler olsa bile iletişim adına güler yüzlü ilk adım, ilk merhaba her zaman Nusret YAZICI’dan geldi.

Eğer AK Parti Nusret YAZICI’yı aday gösterirse Nusret YAZICI gibi genç, azimli ve enerjik bir milletvekili Artvin’in vizyonunu değiştirecektir.

Share
923 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Artvin, AK Partili Belediye Olduktan Sonra Kabuğunu Kırdı

  15 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Geçtiğimiz günlerde yaklaşık beş yıldır Artvin’e gelmeyen bir arkadaşım Artvin’e geldi. Bu arkadaşım ile Artvin’e gelmeden önce yaptığımız görüşmelerde sürekli olarak Artvin Merkez’in çok değiştiği üzerine sohbetler yapıyorduk. Bu değişim ile ilgili olarak büyük bir merak uyandıran benim söylemlerim karşısında arkadaşımda büyük bir merak uyanmıştı. Bu değişimi bizzat kendi gözleriyle görmek istediğini söyleyen arkadaşım ile yaptığımız Artvin gezisi sırasında arkadaşımın söylemi tam olarak “Artvin AK Partili Belediye olduktan sonra kabuğunu kırm...
 • Maden Şirketi Artvin’i Hiçe Sayar Bir Tavır Takınıyor

  12 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Bu yazımı okuyanlar bana bir takım eleştirilerde bulunabilirler. Artvin’de maden çıkmasına ve maden şirketine destek vermem nedeniyle bu yazımı garip karşılayabilirler. Hatta nemalanmamın bitmesi nedeniyle bu tür bir yazı yazdığımı da ileri sürebilirler. Ben bu eleştirilere saygı duyuyorum ancak bilinmesini isterim ki ben her zaman yanlış gördüğünü yazan bir gazeteciyim. Şirketle ilişkilerimin en iyi olduğu dönemlerde dahi yapılan hataları dile getiren bir ismim. Bu sebeple ilişkilerimi, hatta ve hatta maddi anlamda olan ilişkilerimi bile hiçe ...
 • Domatis domates olunca tadı kaçtı

  10 Ağustos 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    Köyümüzde domatese yerel şive ile domatis deriz. Domatisin biçimsiz bir yapısı vardı ama tadı güzeldi, domatesin biçimi güzelleşti ama tadı bozuldu. Öğrencilik ve iş yaşamı nedeniyle köyden ayrılınca domatis domates oldu. Köyümüzde tamamen doğal olan domatis öğrencilik ve iş yaşamında lezzetini kaybetti. Köyümüzde alt çenemizi biraz ileri sürerek çayı fırt çeker gibi ısırarak ve ağzımızı şapırdatarak domatis yerdik. Domatesi ise bıçakla dilimleyerek yemeye başladık. Sonra domateslerin hormonluları çıktı, buna da alıştırıld...
 • Yerel Seçimler Yaklaşırken

  06 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Selim Çiftçi

  Seçim yapılan ülke İslam ülkesi de olsa sadece Müslümanlar sorumlu olmazlar. O ülke vatandaşlarının tamamının sorumlu davranması gerekir. Türkiye de TC vatandaşı olan Müslim gayri Müslim iktidar muhalefet herkesin Türkiye nin menfaatlerini düşünerek kendini sorumlu tutması gerekir. Ortak menfaatlerin ortak tehlikelerin olumlu veya olumsuz etkileri de TC vatandaşlarının hepsine ortaktır. Ölçü ve denge kaybolmadan yolumuza devam etmeliyiz. Duyduklarımızı etrafımızdaki kişilerin amirlerin hoca vs.lerin tavırlarını sorgulamadan kabul...