logo

Avcılar Ve Atıcılar Derneği Başkanlığına Yeniden Necmi Asuman Seçildi

Artvin Avcılar Ve Avcılar Derneği 21. Olağan Genel Kurulunu, yeni adresinde gerçekleştirdi.

Atapark Karşısı eski AKP İl Binasına taşınan Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin lokalinde gerçekleşen Olağan Genel Kurula yine tek liste ile gidildi. Olağan Genel Kurul öncesi Divan oluşturuldu. Divan Başkanlığı’na Nazmi Dinç getirilirken Kâtip üyeliklerine ise Necmettin Öztürk ve Cevdet Özçelik, getirildi.

Saygı duruşunun yapılması, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Yönetim ve Denetim Kurulu Faaliyet raporu okundu. Hesap bilançosunun okunması,  Yönetim ve Denetim Kurulu’nun ibrası, Tahmini bütçenin okunması ve kabulü,  dilek ve temenniler,   yönetim, denetim ve disiplin kurulu seçimi ve kapanış gerçekleştirildi.

Tek liste ile gidilen olağan kurulda yeniden başkanseçilen Necmi Asuman, arzu eden arkadaşlarının çıkması halinde görevi hemen devredebileceğini, elini taşın altına koymak isteyen herkese saygı duyduğunu belirtti.

Başkan Asuman; “Bugün Artvin Avcılar Ve AtıcalarDerneği Olağan Genel Kurulunu, henüz 2 gündür yeni taşındığımız lokalimizde yapıyoruz. Öncelikle lokalimiz ve yeni yerimiz hayırlı olsun. Arkadaşlarımız hep neden bizim bir lokalimiz,  bir araya gelebileceğimiz bir adresimiz yok diye sitem ederdi. Artık bir lokalimiz var.Dernek Üyesi arkadaşlarımızdan buraya sahip çıkmalarını rica ediyorum.  Derneğin gelirleri son derece kısıtlı.  Dernek olarak faaliyetlerimiz oldu. Fuarlara katıldık,  av ve avcılıkla ilgili kurslarımı9z oldu,  Radyo, gazete, sosyal medya gibi iletişim araçları ile av sezonunun başlangıçları, sona ermeleri, yasakları, yeni kanunları kamuoyu ile paylaştık. Bundan sonra da etkinliklerimiz devam edecek. Yeniden bize bu görevi veren değerli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum”dedi.

2001 yılından bu tarafa Başkanlık yapan ve yeniden başkan seçilen Necmi Asuman’ın listesinde yer alan  yeni Yönetim Kurulu  ise şöyle oluştu: “Yönetim Kurulu Asıl Üye: 1- Necmi Asuman, 2- İ.Mete Akın, 3- İsmail Koç, 4- İsmail Gülenç,  5 -Mustafa Alkan, 6- Özgür Köse, 7-Safter Özdemir. Yönetim Kurulu Yedek Üye; 1- Hayrettin Yılmaz, 2- Necmettin Öztürk, 3-Fatih Topçu, 4-  V. Kamil Öztürk, 5- İsmail Yüksel, 6-  Teyfik Alkan,7- Hamza Saraç. Denetleme Kurulu Asıl Üye:  1- Aytekin Öztük, 2- Osman Koç, 3-  Cemal Aktaş. Denetleme Kurulu Yedek Üye:  1- Mevlüt Alpaslan, 2- Yusuf Bingöl, 3 -Bilgin Çetinkaya. Disiplin Kurulu Asıl Üyeler:  Nedim Özer,2- Hüseyin Öztürk. DisplinKururulu Yedek Üyeler: 1- Mehmet Çakmakçı, Ekrem Öztürk.”

Share
518 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?