logo

ATSO Cerattepe’de Nöbet Tuttu

ATSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, aileleriyle beraber Cerattepe’ de nöbet tuttu.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cerattepe nöbet sahasında aileleriyle beraber nöbet tuttu.

Meclis Başkanı Naci Akın, Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel, Genel Sekreter Yüksel Çoruh ile Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin aileleriyle katıldığı nöbete, gün içinde birçok vatandaşta iştirak etti. Sıcak sohbet ve samimi diyaloglarla nihayetlenen nöbette, havanın da açık ve güneşli olması, katılımcıların güzel saatler geçirmesine vesile oldu.

Konuyla ilgili kısa açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ;” Haftalardır defalarca geldiğimiz yere, bugün meclis kurulumuzla, çalışanlarımızla ve ailelerimizle gelerek nöbeti devraldık. Bilindiği üzere bugüne kadar birçok Sivil Toplum ve Meslek Örgütleri, Sendikalar, Spor Kulüpleri ile birçok gurup, burada nöbet tuttu. Bizde Yeşil Artvin Derneği ile iletişime geçerek bugün için bu görevi devraldık. Katılımcılarla güzel bir gün geçirmenin yanında, memleketimiz için ailelerimizle önemli bir görevi yerine getirmenin de hazzını yaşamış olduk. Bizlerle burada olan herkese Odamız adına teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Etkinlik sorunsuz nihayetlenirken, katılımcılar Artvin için her zaman fedakârlığa hazır olduklarını söylediler.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
645 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?