logo

“Atatepe, Artvin İçin Önemli Bir Merkez Haline Gelmiştir”

Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu: “Orman Genel Müdürlüğü tarafından tescil edilerek, Artvin Belediyesine teslim edilen, Atatepe Mesire Yeri, Artvin için önemli bir eğlenme ve dinlenme merkezi haline gelmiştir.” Dedi.

Orman Bölge Müdürlüğü ile Artvin Belediyesi’nin beraber yaptığı Atatepe – Şara Bağlantı yolunun 2. Etabı için start verilmesinin ardından  Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu, Atatepe – Şara Bağlantı yoluna ilişkin; “Atatepe Mesire Yeri, Artvin için önemli bir eğlenme ve dinlenme merkezi haline gelmiştir” dedi. Gurbetoğlu yaptığı açıklamada; “Orman Genel Müdürlüğü tarafından tescil edilerek, Artvin Belediyesine teslim edilen, Atatepe Mesire Yeri, Artvin için önemli bir eğlenme ve dinlenme merkezi haline gelmiştir.

Artan talep nedeni ile ihtiyaç haline gelen alternatif yol ile ilgili Sayın Belediye Başkanının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; Artvin Belediyesi ile iş birliği içinde 700 metresini tamamladığımız yolun ikinci merhalesi olan 400 metrelik kısmı ve menfez yapımı için temel atıldı. Allah hayırlı eylesin. Yapılan bu yolun hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Share
407 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?