logo

Ataman Ailesi Yardım Bekliyor

Borçka İlçesinde yaşayan Ataman ailesi, bebeklerinin sağlık sorunları yüzünden çaresiz. Ataman ailesi yardım bekliyor.

Derya Ercin Ataman isimli 8 aylık olan bebeği 3 kez Kalp damarlarından Anjuo olmasına rağmen hala sağlık sorunlarını çözemeyen baba Turgay ile anne Serpil Ataman ailesi uzanacak bir yardım eli bekliyor.  Ataman çifti, yaşadığı maddi sıkıntılar yüzünden psikolojik sıkıntılar içerisine girdiğini kaydetti.

Bebeklerinin rahatsızlığım dolayısıyla çalışamadığını ve çok zor durumda olduklarını söyleyen Ataman ailesi, “Uzatılacak bir yardım eli bekliyoruz. Devletimiz bizim gibi garibanlara ise yardım elini eksik etmiyor. Sağ olsun AK Parti Artvin Milletvekilimiz hastane konusunda yardımcı olmadığını söylüyor ama maddi sıkıntılar bebeğimizin sağlığına kavuşmasına çaresizlik yüzünden bir anlamda engel oluyoruz” dedi.

Kirada oturan ve 6 aydır kirasını ödeyemeyen Ataman çifti, harabeyi aratmayan bir ev ortamda bebeklerine çare olmaya çalıştıklarını dile getirdiler.

Yetkililerden ve hayır severlerin yardım elinin uzanmasını bekleyen Aile bebekleri Derya Ercin Ataman adına Borçka Ziraat Bankası 7052 14945001 nolu hesap açtırarak kendilerine uzanacak el arıyorlar. Anne Serpil Ataman, “Durumumuz çok kötü, komşuların yardımlarıyla hayatımızı sürdürüyoruz. Sadece Kaymakamlık Yardım fonun dışından yardım alamıyoruz, çocuklarımız aç, kiramızı veremiyoruz. Psikolojik sıkıntılar içerisindeyiz. Hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz. Lütfen bizimle (0543 6499209 nolu telefondan irtibata geçiniz” şeklinde hayırseverlere seslendiler.

Etiketler: » » » »
Share
1414 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?