logo

Atabarı Kayak Merkezinde Doyasıya Eğlendiler

 

Artvin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen programda, Çocuk Evlerinde korunma ve bakım altında bulunan çocuklar Atabarı kayak merkezi tesislerinde doyasıya eğlendiler.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çocuklara sahip çıkmaya devam ediyor. Birbirinden farklı etkinliklerle çocukları sosyalleştiren değişik aktiviteler yapmasını sağlayan il müdürlüğü yetkilileri bu kez farklı bir ekinlikle çocukları sevindirdiler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa önemli bir projeye imza attı. Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evlerinde korunma ve bakım altında bulunan çocuklar, Atabarı Kayak Merkezine  çıkararak gün boyu çeşitli aktivitelerle doyasıya eğlendi.

Çocuklar, Organizasyon için Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür ederken, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’de; “bu çocuklar hepimizin çocuğu mutlulukları da hepimizin mutluluğu” olduğunu bu organizasyonların devam edeceğini söyledi.

Etiketler: » » » »
Share
857 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?