logo

Artvinspor Salladı Ama Yıkamadı

Artvin Amatör Futbol Ligin de Artvin Çoruhspor- Artvinspor arasında oynan maçta gol sesi çıkmadı.

Maçın sonun da yaşananlar Artvin’e yakışmadı

Artvin Amatör Futbol Liginde Artvin derbisine başlayan Çoruhspor oyuncuları oldu. Maçın ilk dakikaları orta saha mücadelesi şeklinde geçerken maçta maçın 20.Dakikasın dan sonra oyuna ağırlığını koyan Artvinspor takımın oldu. Artvinspor sağ taraftan gelişen atak da ceza sahası için de Artvinspor oyuncusu Mehmet bir anda önünde topu buldu, önünde sadece boş kale vardı; fakat o zoru başardı ve topu auta attı. Bu kaçan golden sonra Çoruhspor Serhat’la mutlak golden yararlanamadı. Maçın 35.Dakikasın da Artvinspor atağın da yine sağ taraftan yapılan ortada Abdullah yine bom boş kale yerine topu auta yolladı. 40. ve 43.Dakika da Artvinspor iki şutu direğe takılınca ilk yarıda gol sesi çıkmadı ve maçın ilk yarısı 0-0 bitti.

İkinci yarıda ise Artvinspor yine baskılı başladı. Çoruhspor kalecisi Tolgahan’ın kurtarışları olunca Artvinspor istediği golü bir türlü bulamadı. Maçın 90.Dakikasına maçın hakemi damgasını vurdu. Artvinspor’un net penaltısını vermeyen Maçın hakemi aynı dakika içerisin de ise Artvin Çoruhspor’un net golünü vermedi ve maç 0-0 berabere bitti.

Maçın ardında maçın için de Artvinspor oyuncusu Doğancan’a küfrettiği söylenen Uğur Sarıçam’la Artvinspor Hocası Kenan Akyürek arasında tartışma yaşandı ve olaylar fazla büyümeden önlendi. Âmâ bu olaylar Artvin derbisine yakışmadı.

Share
564 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?