logo

Artvinspor Kulübü’nden Vali Cirit’e ziyaret

İlimizde birçok branşta hizmet veren Artvin Spor Kulübü Başkanı İrfan Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Artvin Valisi Kemal Cirit’i makamında ziyaret etti.

 

İlimizde birçok branşta faaliyet gösteren ve çok sayıda başarılara imza atan Artvinspor Kulübü Artvin Valisi Kemal Cirit’i ziyaret etti. Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Artvinspor Başkanı İrfan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Cihat Uzun, Göksen Sönmez, Özay Morgul, Ali Öztürk, Nurettin Albayrak ve Artvinspor Kulübü Sporcusu Talat Alkan hazır bulundu. Artvinspor Kulübü Başkanı İrfan Yıldırım yönetim kurulu adına Artvin Valisi Kemal Cirit’e desteklerinden dolayı plaket takdiminde bulundular.

Avrasya Maratonu ve Adana’daki koşuda Artvinspor adına yarışan Talat Alkan Vali Kemal Cirit’e altyapı eksiklerinden dolayı zorlandıklarını, yeni sporcu yetiştirmek için tesis olması gerektiğini ifade etti. Öte yandan Kulüp Başkanı İrfan Yıldırım, bireysel sporlara ağırlık vereceklerini ifade etti. Yıldırım, tekvando, boks, judo ve atletizm gibi futbol için büyük halı saha ve spor tesislerine ihtiyaç olduğunu belirterek, “bu tesisleri kendi imkanlarımızla yapmak istiyoruz ve hazineye ait tespitini yaptığımız yerin uygun görülmesi halinde kulübümüz adına tahsis edilmesini Artvin Valisi Kemal Cirit’ten talep ediyoruz” dedi. Vali Kemal Cirit talep edilen konuda yardımcı olacağını söyledi.

Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?