logo

Artvinliler Hizmet Vakfı’na Ziyaretler devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren, faaliyetlerini İstanbul’da sürdüren İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu (İSARF) ve Borçkalılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte son olarak Artvinliler Hizmet Vakfı’nı ziyaret etti.

İSARF ve Borçkalılar Derneği Yönetimi ziyaretleri ile ilgili yaptıkları ortak açıklamada “Vakfın yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledik. Artvin’e ve Artvinlilere yaptıkları katkılar önemli. Yeni Başkan Esen Yağcı ve Yönetimdeki arkadaşlarımızın Artvin’in çevre ve diğer sorunlarının çözümünde çaba göstereceklerini biliyoruz. İstanbul’daki STK’ların vakıf çatısı altında daha başarılı olacağına inanıyoruz. Biz de bu amaçla vakfı ziyaret ettik. Birlik ve beraberliğimizi böyle sağlarız” açıklamasında bulundu.

Artvinliler Hizmet Vakfı Yönetimi adına bir konuşma yapan Başkan Esen Yağcı “İstanbul’daki tüm Artvin STK’larına kapımız açıktır. Bugüne kadar da böyle olmuştur. İSARF ve Borçka Derneği’nin birlikte yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı mutlu olduk. Birlikte Artvin için çabalıyoruz. “Bir Tuğla da Sen Koy” kampanyası ile birlik beraberliğimizin simgesi olacak olan Artvin Evi inşaatını da birlikte yapacağız. Herkesin buna katkısı olsun istiyoruz. Bunu başaracağız” dedi.

Share
327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?