logo

Artvinli Sebil Sümeyye Bıyıklı, Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Artvinli hemşehrimiz Sebil Sümeyye Bıyıklı, 24 Haziran 2018 Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Artvinli hemşehrimiz Sebil Sümeyye Bıyıklı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekiliği için aday adaylığını açıkladı. Bıyıklı, adaylığını sosyal Artvin yerel medyası aracılığıyla Artvin halkına da duyurdu.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Artvinli hemşehrimiz Sebil Sümeyye Bıyıklı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili aday adayı oldu.

24 Haziran 2018 seçimlerinde milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Artvinli hemşehrimiz Bıyıklı, gazetemize yaptığı açıklamada; “Gönül vermiş olduğumuz milliyetçi hareket partisinden “Zonguldak Milletvekili” olabilmek için adaylık müracaatını yapmış bulunmaktayız. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda siz ülke bekaasını kendine dert eden değerli dostlarımızın hayır duasına talibiz Allah cc yar ve yardımcımız olsun. Selam ve saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Sebil Sümeyye Bıyıklı kimdir?

03.11.1980 Şavşat doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimi Şavşat ilçesinde tamamladı. Savsat’ın tanınan isimlerinden Şener Öztürk’ün kızı. Babası sayesinde siyasetin içinde büyüdü. Orhan Bıyıklı beyefendi ile evlendikten sonra Artvin’in can damarı Murgul’da yaşamaya başladı. 2014 yerel seçimlerin de Artvin Merkez Çarşı Mahallesi muhtar adayı oldu. 4 yıldır Zonguldak’ta yaşamakta olan Bıyıklı, MHP Zonguldak Kadın Kolları Başkan Yardımcısı görevini yürüttü. Zonguldak MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’ın milletvekili aday adayı olmasıyla birlikte hemşehrimiz Bıyıklı da İl Başkanı Ayan’ın taktirleri neticesinde adaylık başvurusunu yaptı.

Bizde gazetemiz olarak Artvinli hemşehrimiz Sebil Sümeyye Bıyıklı’ya başarılar diliyoruz.

Share
1639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?