logo

Artvin’i Yasa Boğan Ölüm

Hastane içerisinde can verdi

Artvin gece geç saatlerde yaşanan ani ölüm olayı ile sarsıldı. İl Merkezi’nin tanınan genç esnaflarından Ali Albayrak (42), Artvin Devlet Hastanesi’nin acil servisinde hayatını kaybetti. Bu ani ölüm haberi Artvin’i derin bir üzüntüye boğarken, Albayrak’ın yakınları ve sevenleri olayı duyar duymaz Artvin Devlet Hastanesi’ne koştular.

Göğüs ağrısı ile müracaat ettiği hastanede öldü

Artvin esnaflarından Ali Albayrak 15 Eylül 2015 Salı günü akşam saatlerinde göğüs ağrıları şikayeti yaşamaya başladı. Ağrılarının artması sonucunda Artvin Devlet Hastanesi acil servisine giden Ali Albayrak, yürüyerek acil servise girdi.

Burada şikayetini anlatıp EKG çektirilirken aniden fenalaşan Albayrak’a müdahale yapıldıysa da çabalar yetersiz kaldı. Ali Albayrak genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Albayrak’ın hastalandığı haberini alan yakınları ve sevenleri ise Artvin Devlet Hastanesi’ne koştular. Durumun kritik olduğunu duyan yakınları ölüm haberini aldıklarında ise yıkıldılar. Albayrak’ın bu ani ölümüne kimse inanmak istemedi.

Evli ve bir çocuk babasıydı

Genç yaşta hayatını kaybeden Albayrak’ın kesin ölüm nedeni Trabzon’da yapılacak olan otopsi raporuyla kesinlik kazanacak. Ölüme kalp krizinin olduğu tahmin edilirken Merhum Ali Albayrak’ın cenazesi 17 Perşembe 2015 günü öğlen Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilmesi bekleniyor.

Albayrak evli ve bir çocuk babasıydı. Albayrak Artvin’de Lipetgaz’ın bayiliğini yapıyordu.

Etiketler: » » » »
Share
5606 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?