logo

Artvin’i Hüzne Boğan Bir Ölüm Haberi Daha

Recep İspirli, tedavi gördüğü hastanede vefat etti

recep-ispirli

Gün geçmiyor ki Artvin’de hüzünlü bir ölüm haberi vermeyelim. Bu sefer Artvin’de müteahhitlik yapan Recep İspirli (50), yaklaşık 3 aydır tedavi gördüğü Akciğer Kanserine yenik düşerek hayata gözlerini yumdu.

Artvin’de uzun yıllar müteahhitlik yapan, Recep İspirli yaklaşık 3 aydır akciğer kanseri tedavisi görüyordu. 24 yıl önce eşini kaybetmiş olan İspirli, Artvin’de müteahhitlik yapıyordu. Artvin’in sevilen simalarından biri olan İspirli, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulmak için büyük mücadele veriyordu. 3 aylık tedavi sonrasında İspirli’nin durumu ağırlaştı. Durumu ağırlaşan İspirli, Artvin Devlet Hastanesi’nde müşaade altına alındı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Recep İspirli, 21 Eylül 2015 Pazar günü hayata daha fazla tutunamayarak 55 yaşında hayata gözlerini yumdu. Recep İspirli, bir çocuk babasıydı. İspirli’nin Cenazesi 22 Pazartesi Öğle namazında Merkez Camide kılındıktan sonra Balcıoğlu Mezarlığı’na defnedilecek.

Recep İspirli, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve www.08olay.com haber portalı yazarlarından Sadettin Dağ’ın da kayınbiraderiydi. Bu ani ölüm üzerine sosyal medyada Recep İspirli’nin sayfası üzerinden başsağlığı mesajları aktarıldı.

Etiketler: » » »
Share
2150 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?