logo

Artvin’den Çeşmeye Uzanan Aşk Hikayesi

Üniversite eğitimini tamamlamak için İzmir’in Çeşme ilçesi giden Artvinli Damla Alptekin, orada tanıştığı Serkan Yıldırım’la birlikteliklerinin ilk adımını attılar.

 

Artvin’in tanınmış ailelerinden Fatma ve Nuri Alptekin çiftlerinin kızları Damla Alptekin, üniversite eğitimi için bulunduğu İzmir’in Çeşme ilçesindetanıştığı Serkan Yıldırım’la hayatlarını birleştirme kararı aldılar.

İzmir’de esnaflık yapan Ülviye ve Yavuz Yıldırım çiftlerinin çocuklarını Serkan Yıldırım, aradığı aşkı Artvin’de bulurken, çiftin nişan törenleri Artvin’in örf ve  adetlerine özgü gerçekleşti.

Damla Alptekin’in üniversite eğitimini tamamlamasını ardından çift birlikteliklerini aileleriyle paylaşarak nişan tarihi belirlendi. Beyazsaray Restoran’da gerçekleşen nişan törenine iki ailenin bireyleri, yakınları ve eş dost akraba katıldı.

Gecede çok sayıda davetli bu mutluluklarına ortak olurken, çiftin yüzüklerini Damla Alptekin’in dayısı Murat Koçak taktı. Çifte mutluklar dileyen Koçak, mutluluklarının devamı diledi.

Gece geç saatlere kadar devam eden nişan töreninde, Damla ve Serkan çiftinin neşesi ve mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. Tüm konuklarla tek tek ilgilenen genç çift iki kültürün tanışmasına vesile oldu.

Share
1056 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?