logo

Artvin’de Vatandaşın Notu Görenleri Gülme Krizine Soktu

Karadeniz insanının esprili karakteri bir kez daha ortaya çıktı. Artvin Merkez’de bulunan Yıldız İş Merkezi’nin içerisindeki elektrik sayacına vatandaşın bıraktığı not, görenleri gülme krizine soktu.

Kimliği bilinmeyen bir vatandaş tarafından bırakılan not görenleri güldürdü. Elektrik sayacına bırakılan not kağıdında; “Az iki gün müsaade et. Dükkan sahibi asevikten kira kontratı alamıyoruz. Acil işlerimiz var. Teşekkürler” şeklinde yazarken, elektrik dağıtım firmasının elektrikleri kesmeyeceğinden emin olan vatandaş notunun sonuna da teşekkür kısmını eklemeyi ihmal etmemiş. Bu yazı vatandaşların dikkatini çekerken, Artvin’de sosyal medyada günün konusu oldu.

Yazıyı görenlere kahkaha attıran not, iş merkezindeki çalışanların büyük ilgisini çekti. Şimdi sosyal medyada herkes bu notu paylaşırken, paylaşımların altına ‘Ya adam rica etmiş, elektriklerini kesmeseniz ne olur’ şeklinde yorumlar yaparak vatandaşa destek oldular. Notun kim tarafından yazıldığı bilinmezken, bu nottan sonra vatandaşın elektriklerinin kesilip kesilmediği ise merak konusu.

Etiketler: » »
Share
2714 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?