logo

Artvin’de Maden Afişi Gerginliği!

Kafkasör Yaylası Cerattepe Mevkii’ndeki madencilik faaliyetleri için maden şirketinin panolara asılan, ‘Artvin halkı milli değerlerine sahip çıkıyor’ yazılı afişler, bu kez çoğunluğunu kadınların oluşturduğu yaklaşık 20 kişilik grup tarafından söküldü.

Artvin’de maden şirketinin belediyeye ait reklam panolarına astığı ‘Artvin halkı milli değerlerine sahip çıkıyor’ fişi gerginliği devam ediyor.

Artvin şehir merkezinde bulunan ve Artvin Belediyesi’ne ait reklam panolarına asılan maden şirketinin afişler için vatandaşların tepkileri devam ediyor. İki kez asılan ve ikisinde de vatandaşlar tarafından tepki gösterilerek reklam panosundan kaldırılan afişler üçüncü kez asıldı.

Özel şirketlere ait reklam şirketleri maden firmasının afişlerini kabul etmezken Artvin Belediyesi’ne ait reklam panolarına üçüncü kez afiş asılmak istendi. Gece geç saatlerde asılan afişleri bu kez polis ekipleri araçlarıyla bekledi. Afişlerin asıldığı gecenin ertesi günü çoğunlu kadınların oluşturduğu yaklaşık 20 kişi iki ayrı noktada bulunan reklam panolarının bulunduğu yere giderek afişleri reklam panosundan sökerek kaldırdılar.

Etiketler: » » » »
Share
2566 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?