logo

Artvin’de Eğitimciler Başarının Artırılması İçin Toplandı

 

Ortaöğretim Kurumlarında Başarıyı Artırma Toplantısı Yapıldı

Artvin’de Ortaöğretimde başarının artırılması için yapılan çalışmalar, 2015 YGS ve LYS Hazırlık çalışmalarının değerlendirilmesi, örnek uygulamaların paylaşımı konularında bilgi alış verişi yapmak üzere Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulcelil Kahveci başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ortaöğretimden sorumlu şube müdürü Metin Özyer, Hayat Boyu Öğrenme Biriminden sorumlu şube müdürü Ebru Saygın, Strateji Planlama ve Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Aytekin Gürbulak, il merkezindeki ortaöğretim kurumlarımızın müdürleri ile Rehberlik Araştırma Merkezi müdürü katıldılar.

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Abdulcelil Kahveci, “Ortaöğretim kurumlarımızda başarıyı artırmak için gerçekleştirdikleri bu toplantıların belirledikleri takvim doğrultusunda okul ortamında yapılmasının faydalı olacağını düşündüklerini” ifade etti.

Toplantıda söz alan okul müdürleri okullarında 12. Sınıf öğrencilerine yönelik yaptıkları YGS ve LYS hazırlık çalışmalarından bahsederek başarıyı artırmak için yapılacak  uygulamalar konusunda birlikteliğin sağlanması yönünde fikir beyan ettiler.

Share
418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?