logo

Artvin’de Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

Ramazan Bayramı dolayısıyla “Artvin Bayramlaşması” düzenlendi.

Artvin Valiliğince bu yıl dördüncüsü düzenlenen bayramlaşma töreni, halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Atapark önünde düzenlenen bayramlaşma törenine Valimiz Sayın Kemal Cirit, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Uğurcan Gençay, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nejdet Üstüner, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş, daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törene katılanların bayramlarını tek tek kutlayan Valimiz Sayın Cirit ve beraberindeki protokol üyeleri, halkla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinlediler.

Bayram ziyaretleri kapsamında Çarşı Mahallesi Karakolu, İl Jandarma Komutanlığı ile 25. Hudut Tugay Komutan Yardımcılığını ziyaret ederek güvenlik güçlerinin bayramlarını kutlayan Valimiz Sayın Cirit, İnönü Caddesi üzerinde yaya olarak bir süre yürüyerek esnaf ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

Artvin Devlet Hastanesine giderek burada bulunan hastaların bayramlarını da kutlayan Valimiz Sayın Cirit, daha sonra Garnizon Komutanlığı Şehitliği’ni ziyaret ederek dua okudu.

Katılımcılara Pilav Dağıtıldı

Artvin Belediye Başkanlığı Tarafından Ramazan Bayramı Dolayısıyla Halka Kavurma-Pilav Dağıtıldı.

Artvin Valiliği tarafından Artvin Atapark önünde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Artvin Belediyesi tarafından kurulan stantta Ramazan Bayram dolayısıyla halka kavurma ve pilav ikram edildi. Organizasyonda Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Belediye Başkan vekili Tarık Bucak, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, Belediye meclis üyesi Muhammed Yıldırım ve Artvin Belediyesi personeli hazır bulundu.

Artvin belediye başkanı Mehmet Kocatepe’nin organize ettiği programla bayramlaşma törenine katılan halka belediye başkan yardımcısı Erkan Yazan ve belediye personeli tarafından yaklaşık 800 kişilik kavurma ve pilav verildi.

Artvin halkı memnun

Bayramlaşma törenine katılan halk belediyenin bu faaliyetinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Artvin halkı Başkanımız Mehmet Kocatepe ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler. Allah başkanımız ve belediyemizden razı olsun dediler.

AVBB

Etiketler: » » »
Share
808 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?