logo

Artvin’de Amatör Lig’e Ara Verildi

2015-2016 Futbol sezonu 1’inci amatör küme müsabakaları, Artvin’de İl Disiplin Kurulu üyelerinin istifa etmesinden dolayı bu hafta son oynanması planlanan müsabakalar iptal edildi.

Artvin’de görev yapan İl Disiplin Kurulu üyeleri dün itibariyle istifa ettiler. Bu nedenden dolayı Futbol İl temsilciliği, 2015-2016 Futbol sezonu 1’inci amatör müsabakalarını iptal etti. Artvin’de bu hafta oynanması planlanan 1’inci amatör küme müsabakaları 7’inci hafta karşılaşmaları ve bu hafta sonu başlaması planlanan U17 müsabakalarını yeni il disiplin kurulu üyelerinin görevlendirilmesine kadar oynatmama kararı aldı.

Futbol müsabakalarının ceza mercii olan ve tamamen gönüllülük esasına dayanarak avukatlardan oluşan il disiplin kurulu üyeleri dün itibariyle görevlerinden istifa ettiler.  Bu nedenden dolayı müsabakalarda cezai merciinin belirleyicisi olan İl Disiplin kurulunu üyelerinin görevlerinde olmamasından dolayı Futbol İl Temsilciliği bu hafta sonu oynanması planlanan Amatör küme ve U17 müsabakalarını il disiplin kurulu üyelerinin Futbol Federasyon tarafından yeniden görevlendirilmesine kadar müsabakaları oynatmama kararı aldı.

Bu Hafta Sonu Amatörde 4 Müsabakada Oynanmayacak

İl Disiplin Kurlunun istifasının ardından bu hafta sonu oynaması planlanan; Yusufelispor  – Hopa Kemalpaşaspor, Artvin İl Özel İdaresi  – Artvin Hopaspor, Borçkaspor – Arhavi Gençlikspor, Muratlı Hudutspor – Artvin Çoruhspor ve bu hafta sonu başlayacak olan U17 müsabakaları da iptal edildi.

Share
589 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?
#

Artvin’de Amatör Lig’e Ara Verildi” için 1 yorum

  1. hürşat : diyor ki:

    ARTVIN ÇORUH SPOR KULUBUNE SESLENIYORUM
    BEN ARTVIN İÇİN TER DOKRUM SIZ PARAYI SECTINIZ
    BURDAN TUM TUM SPORCU KARDESLERIME SESLENIYORUM . GIDECEGINIZ FUTBOL TAKIMININ ÖZGECMISINI IY ARASTIRIN YOKSA .HEP LISANSINIZI ÇIKARAN KULUBE ESIR OLURSUNUZ BENIM GIBI BEN ARTVIN ÇORUH SPOR DA OYNUYODUM MADDI IMKANLARIMDAN DOLAYI TAKIMI BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM SU ANDA EVRAKLARIMI ISTIYORUM BENIM ONUME 1.200 TL FATURA ÇIKARDILAR BENI KENDILERINE ESIR ETTILER BEN PARAYI VERMEDEN BANA EVRAKLARIMI VERMIYOLAR . SIZDE ARASTIRMADAN GIMEYIN YOKSA ESIR KALIRSINIZ . BEN 2 AYDIR IDMAN YAPAMIYORUM BU INSANLAR YUZUN FUTBOLDAN SOĞUDUM ARTIK . TURK FUTBOLUNUN İLERİ DUZEYE GELMESI İÇİN INSANLARIN GOZUNU PARA BURUMEMESI LAZIM. BUNU BANA YAPAN KULUP ARTVIN ÇORUH SPOR KULUBUDUR .