logo

“Artvin Yüzünü Güneşe Dönüyor”

İYİ Parti Milletvekili adayı Dr. Kamil Aksu Çalmadık kapı dokunmadık el bırakmamaya kararlı

 

24 Haziran seçimleri öncesinde siyasi partiler seçim çalışmalarına hız verirken, seçimlerin bir hızlı partisi de İYİ Parti. İYİ Parti’nin Milletvekili adayı Dr. Kamil Aksu, yoğun seçim çalışmasını daha da yoğunlaştırarak devam ederken, gece gündüz demeden çalışıyor. Çalınmadık kapı, dokunmadık el bırakmamaya kararlı olduğunu belirten Dr. Kamil Aksu, Artvin Merkez, Merkez ilçedeki Berta bölgesi ve Kartla bölgesi ile Ardanuç ilçelerinde seçim çalışmalarında bulunarak memleketin durumunu halka izah etmeye çalıştı. Sahadaki aldığı izlenimleri paylaşan Kamil Aksu, bu iş Tamam diyerek seçmenlerine seslendi.

İYİ Parti’nin yoğun seçim çalışması sürerken, birinci sıra adayı Filiz Akyüz ile ikinci sıra adayı Dr. Kamil Aksu, zaman zaman birlikte zaman zaman ise ayrı bir şekilde çalışmalarını yürütüyorlar. Artvin Merkez’deki bazı köyler, Merkez ilçe esnafları, Ardanuç ilçesi, Berta ve Kartla’da seçim çalışmalarında bulunan Dr. Kamil Aksu, seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Aksu değerlendirmelerinde; “ çalınmadık kapı, dokunmadık el bırakmayacağız. Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içeride ki cephenin suskunluğudur…” demiştir M.Kemal ATATÜRK. Bizde bu kapsamda diyoruz ki İYİ Parti olarak SUSMAYACAĞIZ. ÇALIŞACAĞIZ. ANLATACAĞIZ. YILMAYACAĞIZ. BAŞARACAĞIZ. Tüm İYİ İnsanlar gününüz aydın, yüzünüzü döneceğiniz yer aydınlık olsun. Recep Tayyip Erdoğan’a diyoruz ki fazla çatma. AKP’li seçmenden oy alamayacağımızı söylüyor. Bende Diyorum ki; Biz, AKP’li seçmenin menfaatçi ve yalakalarının oyunu zaten alamayız.

Biz, sağ duyu sahibi ve Yandaş kanallardan AKP’nin Ermiş diye lanse edilerek aldatmış olduğu seçmene Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçek yüzünü göstererek yüreğinin sesini dinleyen vatandaşlarımızın oylarına talibiz… Biz Politika yapmıyoruz. Vatan ve Türkiye Cumhuriyetinin Savunmasını yapıyoruz. Bakın sahayı geziyorum. Birileri üretimden bahsediyor iken köylü artık mazot alacak para bulamamaktan yakınıyor. Çiftçi mazot alamazken, üretimden bahsedilemez. Özgür ve demokratik bir Türkiye için iktidara yürüyoruz. İnanç tüm hedeflerinizin tohumudur… Seçim Sonuçlarını Merak Eden Vatandaşlarımıza Şu Gözlemi mi Paylaşabilirim. Halkımız TAMAM bu iş buraya kadar demiş. 25 Haziran’da Gİ-Dİ-YOR-LAR…” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Share
528 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?