logo

Artvin Valisi Kemal Cirit Bayram Kutlama Mesajı Yayınladı

Artvin Valisi Kemal Cirit Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Vali Cirit mesajında; “Ülkemiz ve İslam dünyasında birlik ve beraberlik yolunda kaynaşmanın yaşandığı, başta sevgi ve saygı olmak üzere, milletimizin kültüründe ve tarihi derinliklerinde var olan ahlaki meziyetlerin hassasiyetle paylaşıldığı, bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Tabi ki tüm mazlumları unutmadan!

Milletimizi güçlü kılan, büyük medeniyet geleneğimiz, derin kültürel varlığımız ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhudur. Dolayısıyla olası her tür olumsuzluğu, sağduyusu ile bertaraf edebilecek olan bir kültüre de sahibiz. Bu aziz milletin, gelecek nesillere bırakacağı en büyük miraslardan birisi de geleneklerimizin ve otantik kültürümüzün yaşatılması olacaktır.

Artvinli Hemşerilerimizin kutlamakta olduğumuz bu Bayramda, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı ve çocuklarımızı ve bilhassa sevgi evlerinde kalan yavrularımızı yalnız bırakmayacaklarına yürekten inanmaktayım.

Gönül rahatlığı ve huzur içerisinde bir bayram yaşanması kapsamında her tür tedbir alınmış olup, genelde Milletimizin ve İslam dünyasının, özelde ise ilimiz ve dışında yaşayan Artvinlilerin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, büyüklerimizi unutmadan geleceğimizi inşa etme yolunda sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » »
Share
626 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?