logo

Artvin Valiliği’nde Müdür Atamaları Gerçekleşti

Görevde Yükselme Sınavları ile Artvin Valiliğinde asaleten atamalar gerçekleşti.

 

23 Ağustos 2015 tarihinde yapılan Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan isimler,  Artvin Valiliği’nde görevlerine başladılar.

Artvin Valiliği’nde asaleten ataması gerçekleşerek görevlerine başlayanların  isimler şöyle: İkram Dede İdari Hizmetler Şube Müdürü, Şenol Çifçioğlu 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü, Ayla Sarıçam Hukuk İşleri Şube Müdürü.

İdari Hizmetler Şube Müdürü olarak yeni görevine başlayan İkram Dede, 1972 Ardanuç Doğumlu ve ilköğretimi Ardanuç’ta Çakıllar Köyü’nde okudu. Lise öğrenimini ise Artvin İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Dede, 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Artvin Valiliği’nde İl Yazı İşleri Müdürlüğü’nde 4 yıl boyunca şef olarak çalışan Dede, 23 Ağustos 2015’te Görevde  Yükselme Sınavında başarılı olarak İdari Hizmetler Şube Müdürü olarak göreve başladı. Asaleten ataması gerçekleşerek yeni görevine başlayan İkram Dede evli ve iki çocuk babası.

Öte yandan Görevde Yükselme Sınavı’nda başarılı olarak Artvin Valiliğinde Hukuk İşleri Şube Müdürü olarak göreve başlayan Ayla Sarıçam asaleten görevine başladı. Hukuk İşleri Şube Müdürü Sarıçam, 1977 yılında Artvin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Artvin’de tamamladı. Sarıçam, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Bölümü’nü tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de okudu. 2012 yılından 2014 yılına kadar Yusufeli İlçe Nüfus Müdürü olarak görev yapan Sarıçam Artvin Valiliği’nde Hukuk İşleri Şube Müdürü olarak bir yıldır vekaleten görev yapıyordu. Görevde Yükselme Sınavında başarılı olup asaleten ataması yapılarak vekaleten baktığı birime atanan Sarıçam, evli ve bir çocuk annesi.

Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan diğer bir isimde Şenol Çifçioğlu. Çifçioğlu, Artvin Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü olarak asaleten göreve başladı. Çifçioğlu 1971 yılında Artvin’in Şavşat ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Şavşat’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünü bitirdi.1991 yılında memuriyet hayatına Diyanet İşleri Başkanlığı’nda başlayan Çifçioğlu 2005 yılında kurumlar arası nakille Artvin Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü’ne Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atandı. 2011 yılında yapılan görevde yükselme sınavında şef oldu. Çifçioğlu 23 Ağustos 2015’te görevde yükselme sınavında başarılı olarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü olarak asaleten göreve başladı. Çifçioğlu ayrıca evli ve 3 çocuk babası olarak Artvin Valiliği’nde görev yapıyor.

 

Share
1564 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?