logo

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Külliyede

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

 

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Yedi yıl AkParti Artvin milletvekilli olarak hizmet yapan sonra yayınlanan kararname ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak ataması yapılan İsrafil Kışla’yı Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem ve yönetim kurulu üyesi Bayram Özcan tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette Artvin’e yapılan kamu yatırımları ve buradan sonra yapılacaklar konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaret sonrası bir açıklama yapan İsrafil  Kışla, “Yedi yıl iktidar partisi milletvekili olarak onurlu bir görevin hakkını vermeye ve Artvinliye yakışır bir şekilde çalıştık. Dün olduğu gibi bugünde Artvin’in sorunlarını çözüm noktasında elimizden geleni yapacağız. İlçelerimizin eğitim sağlık ve ulaşım noktalarında hangi ilçenin ne sorunu varsa çözüldü. Ulaşım noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Bütün ilçelerimize çok ciddi yatırımlar yapıldı. Artvin’de STK ile organize ve koordineli bir şekilde çalıştık. Bugün Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretimize gelmişler. Buradan sonra hep birlikte hizmete devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Share
411 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?