logo

Artvin Tanıtım Günlerinde 3.500 Adet Fidan Dağıtıldı

Artvin Tanıtım Günleri’nde Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Tarafından 3 Bin 500 Adet Fidan Dağıtıldı

Artvin Valiliği ve Artvin Dernekler Federasyonu’nun (ARDEF) organizasyonu ile Artvin’e gönül vermiş sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla, İlin marka değerini yükseltmek, turizm potansiyelini artırmak ve kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla düzenlenen 4. Artvin Tanıtım Günleri’nde Artvin Orman Bölge Müdürlüğü yapılan çalışma ve faaliyetlerinin tanıtımı yapıldı.

İstanbul Maltepe Sahil Etkinlik alanında 25-28 Ekim 2018 tarihleri arasında dördüncüsü yapılan “Artvin Tanıtım Günleri” fuarında, Orman Genel Müdürlüğünün ve Artvin Orman Bölge Müdürlüğün yaptığı çalışmaların tanıtıldığı standa ziyaretçilerin yoğun ilgisi oldu.  Kurumsal olarak yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verildi. Verilen bilgiler ve kurumun göstermiş olduğu ilgiden vatandaşlar memnuniyetlerini aktarıldı. 4 gün süren fuarda vatandaşlara ücretsiz fidan, şapka, kalem, kitap, broşür, Satranç Takımı ve orman kokteyli çayı dağıtıldı.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü 4. Artvin Tanıtım Günleri’nde açmış oldukları standa Artvin Milletvekili Ertan Balta, Artvin Vali Yardımcısı Seda Başoğlu, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvinli Milletvekilleri, İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, Artvin Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu İlçe Belediye Başkanları, İl Müdürleri, ARDEF Genel Başkanı, çok sayıda dernek başkanları ve vatandaşlar ziyarette bulunurken fuarda vatandaşlara toplamda 3 Bin 500 adet fidan dağıtıldı.

Share
355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?