logo

Artvin Sofrası Meclis Üyelerini Ağırladı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Belediye Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi.

Başkan Kocatepe, Artvin Sofrası’nda düzenlenen yemekte Artvin Belediyesi meclis üyeleri ve eşleriyle akşam yemeğinde buluştu.

Başkan Kocatepe ve hanımefendi Hacer Kocatepe’nin Artvin Sofrasında verdiği davete AK Parti, CHP ve MHP’li Belediye Meclis üyeleri eşleriyle beraber katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Başkan Kocatepe, Artvin’de iktidarı ve muhalefeti ayrı görmediklerini Artvin belediyesi olarak çalışma arkadaşlarıyla dostça, kardeşçe beraber çalıştıklarını belirtti. Bunu her seferinde hatırlamak ve ileri götürmek için çalıştıklarını söyleyen Kocatepe, “Bu yemeklerde bunlardan biri. Hepimizin amacı belli, hepimiz bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Bu ortamda siz arkadaşlarla birlikte olmak bizler için bir mutluluk, arzu ediyorum ki her bahaneyi böyle dostluk kardeşlik ilişkilerimizi artırmak için kullanalım ”dedi.

Davete gelen misafirlerine teşekkür eden Başkan Kocatepe, inşallah ağzımızın tadı bozulmaz, ülkemizin ağzının tadı bozulmaz. Böyle önemli günlerde bizlerin birlik beraberlik içerisinde olması şehrimiz ve şehrimize hizmet açısından önemli. İnşallah bundan sonraki süreçte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte güzel hizmetler veririz diye konuştu.

Başkan Mehmet Kocatepe konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

“Biz burada geldiğimizden bu güne kadar gerek kendi partimizin meclis üyeleriyle gerekse muhalefet parti üyeleriyle ki ben muhalefet ifadesini çok sevmiyorum ama CHP’li, MHP’li arkadaşlarımızdan dostluk kardeşlik gördük. İyi niyetle yapılacak her şeyde birlikte hareket ediyoruz. İstişare ediyoruz. Önümüzde ki üç buçuk yıllık süreçte de bizim bu çizgimiz böyle devam edecek, sizin de devam edecek biliyoruz.

‘İnşallah 2015 Yılı Biraz Daha Hareketli Geçer’

Önümüzde ki ay içerisinde Kafkasör Festival Caddesi yolunu bitiriyoruz. Bu yol biter bitmez İskebe yürüyüş yolu başlıyor. Sayın Milletvekilimiz İsrafil Beyle görüştük 3.cadde için 1 milyon alma durumu var DOKA’yla imzalayalım diyoruz. Bu parayı aldığımız anda 3. Caddeyi Kültür Caddesi yapma işlevine başlayacağız. İnşallah 2015 yılı biraz daha hareketli geçer. Ülkemizde Hükümet kuruldu kurulacak, ufak tefek diye şeyler oluyor ama bizim için asıl olan bu şehre her anımızı hizmetle geçirebilmek. Sizlere tekrar tekrar teşekkür ediyorum dedi.

Son bir ayı söylersek Bayramdan sonra Artvin’de bütün oteller dolu. Biz misafir hanemizi zaman zaman devreye sokmak zorunda kalıyoruz. İnşallah altyapı çalışmalarımızı bitirdiğimizde, ufak tefek sorunları da çözdüğümüzde bizler aşırı taşkın kalabalıklar zaten istemiyoruz, bu şehrin büyüklüğü de güzelliği de bize yeter. Bu yıl huzurlu bir çalışma yılı olsun, Allah milletimizin şehrimizin, bizlerin ağzımızın tadını bozmasın.”

(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü)

Etiketler: » » »
Share
899 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?