logo

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’nden Yalanlama

“Yer tahsisi işlemini Vali’nin Talimatı ile açıklamadık” ifadesi gerçek değildir

​Artvin Orman Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklama ile yerel ve ulusal medyada çıkan; “Yer tahsisi işlemini Vali’nin talimatı ile kamuoyuna açıklamadık” ifadelerine yalanlama açıklamasında bulundu.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü yer tahsisi açıklamasını Vali’nin talimatı ile kamuoyuna açıklanmadığı iddialarının asılsız olduğunu yaptıkları açıklama ile belirtti. Artvin Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “ 25.02.2016 tarihinde yaygın, yerel basın ile sosyal medyaya servis edilen Artvin Orman Bölge Müdürü Sayın Mehmet Ecevit’e isnat edilen,  gerçek dışı açıklamalara yer verilmiştir.

17 Şubat 2016 tarihinde Cerattepe mevkiinde yapılan yer teslimine ilişkin söz konusu haberde yer alan ; “Orman Genel Müdürümüz bize ilk gün kamuoyuna açıklamamızı söyledi. Ama Vali beyin talimatı nedeniyle kağıt üzerinde yapılan yer tahsisi işlemini kamuoyuna açıklamadık” gibi ifadeler gerçeği yansıtmamaktadır.

Yasal haklarımız saklı kalmak kaydıyla asılsız beyanlar içeren bu haberi tekzip eder gerçek dışı iddialarla haber yapılması anlayışından vazgeçilmesini temenni ederiz” ifadelerini kullanarak iddiaların asılsız olduğunu kamuoyuna aktarmış oldu.

Etiketler: » »
Share
545 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?