logo

Artvin Offroad Kulübü’nden Şehidimiz Tamer Aktaş’a Anlamlı Vefa

Artvin Offroad Kulübü, Arhavi’de ve Trabzon’da Düzenlenen Yarışlarda Şehit Tamer Aktaş’ın Hatırasını Yaşatmak İçin Yarıştılar.

 

Artvin Offroad Kulübü, haftasonu Arhavi’de ve Trabzon’da düzenlenen Offroad yarışlarında ilimiz Özel Harekat Şube Müdürü iken gönüllü olarak gittiği Diyarbakır’da 2016 yılında Bomba yüklü aracın infilak etmesi sonucu şehit olan Tamer Aktaş’ın hatırasını yaşatmak için yarıştılar.

Arhavi’deki yarışlara Gürcistan ve Türkiye’den yaklaşık 35 araç katılırken Cumartesi gecesi ve Pazar günü keyifli anlar yaşandı. Trabzon ilinde düzenlenen etkinliklere ise Kafkas Offroad Platformunu temsilen Artvin Offroad Kulübü’nden Tolga Şatır ve Nurcan Barçın Şatır ile Murgul Offroad Kulübünden Ekrem Turhan ve Acara Offroad Kulübünden Mirza Nakashidze katıldı.

Şehit Tamer Aktaşın ailesinin de izlediği etkinliklerde Ekrem Turhan ve Mirza Nakashidze Genel Klasman ve S4 klasmanında 3. Olarak tamamladı. Kafkas Offroad Platform Başkanı Serkan Demirçelik ve Murgul Offroad Kulübü Başkanı Ekrem Turhan tarafından Şehidimizin kızı Betül’e kupa teslim edilirken İlkokula başladığı ilk günde yalnız bırakılmadı.

Share
1191 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?