logo

reklam

Artvin Offroad Kulübünden Anlamlı Karar

24 Ağustos Pazar günü Arhavi, Borçka, Hopa ilçelerinde yaşanan sel ve heyelan felaketi nedeniyle Artvin Offroad Kulübü anlamlı bir karar alarak 12-13 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan offroad yarışlarının iptal edildiğini açıkladı.

Artvin Offroad Kulübü’nden yapılan açıklamada;” Her gün yaşamaya başladığımız, puslu, iç karartan bu günler, acının ve hüznün umutlarımızı yok ettiği, belki de tarihimizin en zor günleri, Her gün yeni bir acıyla güne başlıyor, yeni haberlerle kahrolmaya devam ediyoruz.

Son olarak Borçka, Hopa, Arhavi ilçelerimizde yaşanan ve 8 vatandaşımızı kaybetmemize sebep olan sel felaketi ile haber sitelerine bakmaktan, gazete okumaktan, televizyonu açmaktan çekinir hale geldik!

Belki de böyle karanlık günlerde, hem birlikteliğimizi pekiştirmek, hem direncimizi arttırmak hem de önümüzü daha iyi görmek için, Artvin Offroad ve Spor Kulübü Yönetici ve Kulüp Üyelerimizle birlikte, 12-13 Eylül 2015 tarihinde yapacağımızı ilan ettiğimiz 3.Artvin Offroad Oyunlarını İptal etme kararı aldık. Kararımızı, Eylül ayı sonuna kadar uygulayıp, sonra tekrar gözden geçireceğiz. Anlayışınız ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz…

Bu vesileyle tüm şehitlerimize ve Sel felaketinde Kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz. Kardeşin kardeşi vurmadığı, insanların birbirlerini dili, dini, ırkı, mezhebi nedeniyle öldürmediği bir Türkiye’nin mümkün olduğunu biliyor, bunu hep birlikte başaracağımız günleri iple çekiyoruz. Üzerimizdeki kara bulutların bir an önce dağılmasını ve birlikte gülüp eğleneceğimiz güzel günler diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Share
639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?