logo

Artvin Milletvekilleri Hopaspor’u Tebrik Etti

Artvin’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil eden Milletvekilleri Sivas’ta muhteşem bir galibiyet alarak TFF 3.Lig’e çıkan Artvin Hopaspor’u tebrik ettiler. AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, tebrik mesajında ‘Gururlandırdınız’ vurgusunda bulunurken, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ise ‘Bu gurur hepimizin’ vurgusunda bulundu.

Artvin Milletvekillerinden TFF 3.lige çıkan Artvin Hopaspor’a tebrik mesajları geldi. AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla yayımladığı mesajda büyük başarıyı büyük bir gurur olarak nitelendirdi. Vekil Kışla mesajında; “Gururlandırdınız, Play Off son maçında Ağrı Spor’u 2-0 yenerek 3.lige yükselen Artvin Hopasporumuz’u başkanından teknik ekibine, oyuncusundan malzemecisine kadar tebrik ediyorum. En büyük teşekkür de büyük Hopaspor taraftarına, Hepinize teşekkürler” ifadelerini kullandı.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ise mesajında bu gururun tüm Artvinlilere ait olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan mesajında; “Ortaya konulan büyük mücadele ve el ele gönül gönüle harcanan çabaların ardından Artvin Hopaspor’un 9 yıl aradan sonra yeniden Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol 3.ligine çıkmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurur futbolcusundan yöneticisine, malzemecisinden taraftarına kadar bu takıma destek veren herkese ve tüm Artvinlilere aittir. Artvin Hopasporumuzu bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyorum ve takımımızın her zaman yanında olacağımızı ve de 3.ligde de takımımızı yalnız bırakmayacağımızı belirtiyorum. Teşekkürler Artvin, teşekkürler Artvin Hopaspor’ ifadelerini kullandı.

Share
480 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?