logo

Artvin Merkez’de Yeni Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

Artvin’de yeni bir iş yeri daha açıldı. İlimizde yaklaşık 3 yıldır değişik sektörlerde ticaret yapan Ramazan Bayır, yeni işletmesi olan Efsane Akçaabat Köfte ve Döner Salonu’nu hizmete açtı.

 

Yaklaşık 10 yıldır farklı illerde esnaflık yaptıktan sonra Artvin’de de 3 yıldır esnaflık yapan Ramazan Bayır, ülkemizin değişik lezzetlerini Artvin halkının hizmetine sunmak için Efsane Köfte ve Döner Salonu adlı işletmeyi hizmete açtı. Artvin Merkez Halkevi Caddesi Gazi Ortaokulu’nun altındaki dükkanların bulunduğu bölgede işletmesini hizmete soktu. Efsane Köfte ve Döner Salonu’nda Akçaabat Köfte, Kanat Izgara, Çıtır Pirzola Izgara, Ekmek Arası Döner, Lavaş Arası döner, Ekmek Arası Köfte, Ekmek Arası Patates, Porsiyon Akçaabat Köfte, Porsiyon Izgara Köfte, Porsiyon Sucuk Izgara türünde yiyecekleri halkın hizmetine sunarken evlere ve işyerlerine de paket servis hizmetini her gün 08.00-24.00 saatleri arasında 0466 212 3399 nolu telefondan sipariş alarak sunum yapmakta. Hizmete açtığı yeni işletmesi ile ilgili açıklama yapan Ramazan Bayır, Artvin’e ülkemizin değişik ve aranan lezzetlerini getirmeye çalıştıklarını belirterek artık insanlarımızın bu lezzetleri bulmak için Trabzon başta olmak üzere farklı illere gitmek durumunda kalmayacağını söyledi. Artvin’de 3 yıla yakın bir süredir değişik sektörlerde ticaret yaptığını hatırlatan Ramazan Bayır, tavuk ürünlerinde de Toros Markası ile çalıştıklarını ve Akdeniz Toros, Organik Tavuk ürünlerini kullanmaya özen gösterdiklerini söyledi. Gerek müşterilerini iş yerinde rahat, temiz ve konforlu bir mekanda ağırlamak gerekse de ev ve işyerlerine paket servis yaparak müşterinin de ayağına gitmeye çalışacakları belirten Ramazan Bayır, kaliteli lezzetleri uygun fiyatlarla Artvin halkına sunmaya çalışacaklarını hatırlattı. Bu ana ürünlerin dışında el yapımı çiğköfte yapmaya başlayacaklarını da belirten Ramazan Bayır, ramazan ayında mangal ürünleri ve çorba eşliğinde ramazan menüsü hazırlayarak Artvin halkının beğenisine sunacaklarını ifade etti. Ramazan boyunca iftar saatinden sonra sahura kadar açık olacaklarının da altını çizen Bayır, ramazan menüsünün içerisinde ramazan pidesi ve ev yapımı baklavanın da yer alacağını ifade ederek Efsane Köfte Ve Döner Salonu’nun lezzetlerinin kısa sürede ün kazanmaya başladığını ve müşteri memnuniyetini almaktan dolayı da mutlu olduğunu vurguladı.

Efsane’den Efsane Maraş Dondurması Sürprizi

Artvin’de dondurma alanında da ses getirmeye hazırlandıklarını belirten Ramazan Bayır, ev yapımı baklava ile müşterilerine tatlı alanında sürpriz yapmanın dışında ülkemizin en kaliteli dondurmalarından biri olan Maraş dondurmasını da Artvin halkının ayağına getirdiklerini ifade etti. Bayır, Maraş’ın ünlü Kervan Pastanesi’nin Alpedo Maraş Dondurmasını da Artvin’e getirdiklerini sözlerine ekledi.

Share
1241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?