logo

Artvin Merkez Muhtarları Gürcistan’a Gitti

Artvin Valisi Ömer Doğanay’ın desteği ileArtvin Merkez muhtarları 2 günlük gezi için Gürcistan’a gitti.

Artvin Muhtarlar Derneği,Artvin Valisi Ömer Doğanay’ın desteği ile Gürcistan’ı ziyaret etmek üzere 1 Aralık 2017 Cuma günü sabah 09.00’da HalitpaşaMeydanı’ndan Sarp Kapısına doğru yola çıktı. 2 otobüs 73 kişi ile yola çıkan muhtarlar eşleriyle birlikte 2 günlük geziye çıkıyor. Muhtarların yanı sıra Vali Yardımcıları Seda ve Adem Başoğlu, Merkez İl Genel Meclis üyeleri, İl Müftüsü Kemal Uçkun, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Dursun Okur’da bu geziye dahil oldu.

2 günlük gezide Gürcistan’ın Başkenti Tiflis ve Batum ziyaret edildikten sonra Pazar günü yurda giriş yapacak olan muhtarlar, bu gezinin yapılmasında büyük desteği olan Vali Ömer Doğanay’a teşekkür etti.

Artvin Muhtarlar Derneği Başkanı Cafer Azizağaoğlu da yapmış olduğu açıklamada, komşumuz Gürcistan’a bir gezi programı düzenlemek istediklerini daha önceleri Vali Ömer Doğanay’a ilettiklerini belirterek; “ 19 Ekim Muhtarlar Günü’ndeValimizi ziyarete gittiğimizde bu konuyu dile getirmiştik. Bunun uygun olacağını söyledi. Sayın Valimizin desteği ile bugün Gürcistan’a gidiyoruz. 2 günlük bir gezi olacak. Eşlerimizle birlikte Gürcistan’ı ziyaret etmiş olacağız, yakından tanıyacağız.” Dedi.

Share
866 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?