logo

Artvin İl Özel İdaresi’nden Çocukların Unutamayacağı Bir 23 Nisan

Artvin İl Özel Genel Sekreterliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, çocukları mutlu edecek tiyatro ve 3D Film etkinliğine imza atacak.

 

23 Nisan günü Artvin İl Özel İdaresi Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi Sineması’nda düzenlenecek etkinlikler kapsamında çocukların unutamayacağı bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geçirmelerini sağlayacak.

Artvin İl Özel İdaresi Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi Sineması’nda gösterime sunulacak olan “Harikalar Anahtarı” adlı müzikli çocuk tiyatrosu gösterimi ücretli olarak üç seans halinde gösterime sunulacak. Söz konusu tiyatro gösterimi 23 Nisan günü saat 12.15, 13.30, 14.45 saatlerinde üç seans olarak 10TL bilet karşılığında sunulacak. Bu tiyatro gösterimlerini izleyen çocuklara Artvin İl Özel İdaresi ve Artvin Belediyesi tarafından sürpriz hediyeler verilecek.

Çocuklar Müjde 23 Nisan’da Ücretsiz 3D Film Gösterimi

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle Artvin İl Özel İdaresi tarafından getirilen “Küçük Savaşçı” adlı 3D film bir hafta boyunca il özel idaresi sinema salonunda gösterimde olacak.

Çocukların bu anlamlı gününde Artvin İl Özel İdaresi’nden Artvinli çocuklara güzel bir armağan geldi. 23 Nisan 2016 günü saat:16.00’da gösterimde olacak olan Küçük Savaşçı adlı 3D FİLM sadece bu gösterim için ücretsiz olacak.

Share
750 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?