logo

Artvin Hopaspor’dan Kulübe Üye Olan Taraftarlarına Forma!

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu kararı son toplantısında aldığı karar ile Kulübe üye olanlara forma hediye etmeye devam ediyor.

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yalçın; “Artvin Hopaspor ’un geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmek amacıyla, Artvin Hopaspor Kulübü Derneğine üye olan mor beyaz sevdalılarına formalarını hediye etti.

Hasan Yalçın Başkanımız Sayın Mubin Çakmak’ın da önerileri ile bu sezonda tribünlerimizi mor beyaz formalarla donatma adına Kulübümüze üye olanlara ve yeni üye olacaklara hediyelerimizi vermeye başladık. Biliyorsunuz takımımızın Erzurum kampı da çok verimli bir şekilde sona yaklaşıyor. Kamp sonunda verilecek kısa bir aradan sonra takımımız Hopa’mızda çalışmalara devam ederek liglere hazırlanacaktır.

Bizler teknik kadromuzun verdiği raporlar doğrultusunda transfer komitemizle titiz bir çalışma yaparak yeni ve güçlü bir ekip oluşturduk. Sahadaki oyunu ile tribünleri coşturmak ve oluşacak bu pozitif ortamda takımımızı başarıdan başarıya koşturmak için yola çıktık. Yine tribünleri dolduracağız ve zor olanı başarmak için elimizden gelenin azamisini yapacağımızı tüm spor kamuoyu iyi bilmelidir” dedi.

Share
514 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?