logo

Artvin Hopaspor’da Yaprak Dökümü

2018/2019 sezonunda TFF 3.Lig’de yer alacak olan temsilcimiz Artvin Hopaspor’da adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olan kadroda yer alan 17 futbolcu ile yollar ayrılırken 5 futbolcu ile sözleşme yenilendi.

Artvin Hopaspor’da yeni yönetim kolları sıvadı. 2018/2019 sezonunda TFF 3. Lig’de yer alacak olan temsilcimiz Artvin Hopaspor kadrosunda büyük değişikliğe gidiyor. İlk olarak takımın başına antrenör Tolgay Kerimoğlu’nu getiren Artvin Hopaspor’da geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olan kadroda yer alan Hüseyin Çelik, Mehmet Çiloğlan, Barış Totoğlu, İlyas Aksu, Bilal Çebi, Abdülsamet Öz, Fatih Sercan Ekinci, Ayberk Kutluğ Tuncer, Emrah Toprak, Oğuzhan Yıldırım, Eren Abadanç, Sertaç Güzel, Esosa Prıestley Irogue, Mustafa Özkaya, Fıdelıs Irıa, Semih Öğren ve Hurşit Velioğlu ile yollar ayrılırken 2017/2018 sezonu kadrosunda yer alan Can Yılmaz, Serdar Ustabaş, Mustafa Serkan Demirel, Fazlı Ayan ve Yunus Yılmaz ile ise sözleşme yenilendi.

Önümüzdeki sezon için güçlü bir kadro kurma hedefi olan Artvin Hopaspor’da yapılacak olan yeni transferler heyecanla bekleniyor.

Share
1009 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?