logo

Artvin Hopaspor, Behçet Lokumcu’ya Emanet

Yönetimle anlaşan efsane futbolcu Behçet Lokumcu Artvin Hopaspor teknik direktörlüğüne getirildi.

Gösterdiği üstün performans sonucu Artvin Amatör Ligi’nde şampiyon olan Artvin Hopaspor, BAL Ligi’ne yükselme karşılaşmasında da Arhavispor’u 3-1’lik skorla yenerek 2016-2017 futbol sezonunda Artvin’i Bölgesel Amatör Lig’de temsil etme hakkını elde etmişti.

Artvin Hopaspor yönetimi üst üste alınan bu başarıların ardından yeni dönem hazırlıklarına hız kesmeden başladı. Geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan teknik direktör Koray Balcıoğlu’nun yerine, yine Artvin Hopaspor tarihinde önemli başarılara imza atan isimlerden biri olan Behçet Lokumcu ile sözleşme imzaladı.

Sözleşme sonrasında açıklama yapan başkan Nedim Koyuncu: “Biz iyi bir yönetime sahibiz. Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımız her türlü özveriyi göstererek alınan başarılı sonuçlarda hep söz sahibi olmuşlardır. Şimdi önümüzde zorlu bir sezon var. Artvn’imizi BAL liginde Artvin Hopaspor temsil edecektir. Önümüzdeki her karşılaşma bizim için final havasında geçecektir. Biz şimdi yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. Koray Balcıoğlu kardeşimiz başka bir görev üstlenmek üzere görevinden istifa etmiştir. Verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönem Behçet Lokumcu kardeşimiz, bizim evladımız, Hopa’nın unutulmaz ismi takımın başına getirilmiştir. Camiamıza hayırlı olsun” sözlerini sarf etti.

Yeni Teknik Direktör Behçet Lokumcu da; Artvin Hopaspor yönetimine ve Başkan Nedim Koyuncuya teşekkür ederek takımın başarısı için arkadaşları ile birlikte tüm eforlarını sarf edeceklerini, Artvin Hopaspor’un 2. Lige ve3. Lig tecrübelerinin olduğunu ve bu bilinç altında çalışmalarını sürdüreceklerini, Camianın kenetlenmesi halinde daha büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti.

Etiketler: » »
Share
1674 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?