logo

Artvin Emniyeti Ödüllendirdi

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü yarışmada dereceye girenler ile yılın trafik polisi ve trafik jandarması seçilenleri ödüllendirdi.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü yarışmada dereceye girenler ile yılın trafik polisi ve trafik jandarması seçilenleri ödüllendirdi.

Artvin Emniyet Müdürlüğü tarafından ödül töreni düzenlendi. Polisevinde gerçekleşen etkinliğe Vali Yardımcısı Hasan Ongu, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çelik, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum örgütleri ile öğrenciler katıldılar.

Programda İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş tarafından ‘Trafik Güvenliği’ konulu sunum gerçekleştirilmiştir. Sunumda; Trafik Kurallarının Ortaya Çıkışı, Emniyet Kemeri Kullanımı, Motosiklet Kullanıcılarının Kask Takmaları, Alkollü Araç Kullanılmaması, Hız Kuralları ve Kazalarda Etkisi ile Emniyet Kemeri Yerine Kullanılan Sahte Kemer Tokaları ile ilgili bilgi verildi.

Tören sonunda “ Emniyet Kemeri” konulu slogan yarışmasında;

Gözde Ustabaş“ Hayata Tutunacak Bir Kemeriniz Olsun” sloganı ile birinci,

Tuğçe Temel“ Emniyet Kemeri Sizi Saran Hayat Kollarınızdır” sloganı ile ikinci,

Mutlukan Ustabaş  “Ya Emniyet Kemeri Ya Ölüm Haberi” sloganı ile üçüncü seçildiler ve ödüllendirildiler.

2015 Yılı Trafik Polisi seçilen Polis Memuru Atalay Atıcı ve Bayram Köksal’a, yılın Trafik Jandarması seçilen Başçavuş Ersen Çetindere’ye, yılın şoförü seçilen Ersen Usta’ya plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Etiketler: »
Share
1051 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?