logo

Artvin Dernekler Federasyonu’ndan Açıklama !

Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF ),  25-28 Ekim tarihleri arasında yapılan 4.Artvin Tanıtım günlerinin ardından yazılı basın açıklaması yapıldı.

Basın açıklamasını ARDEF Genel Başkanı Ferman Erşahin yaptı. Erşahin yaptığı yazılı basın açıklamasında; “25-28 Ekim tarihleri arasında yapılan 4 .Artvin Tanıtım günleri mutlu ve muhteşem bir şekilde sona erdi. İstanbul’da yapılan tüm illerin Tanıtım günleri katılımı rekoru ile Hep birlikte sürece katkı veren tüm çözüm ortaklarımız ile birlikte başardık…bu süreçte katkı veren yüreğini ,zamanını ortaya koyan her kuruma ve her şahıssa ayrı ,ayrı teşekkür ediyorum.

Artvin Valimiz Sayın Ömer Doğanay beyefendi Kamu kurumları koordinatörü Vali Yardımcısı Sayın Seda Başoğlu’na, Artvin Milletvekilimiz Sayın Erkan Balta’ya,Daimi Vekilimiz Sayın Dr. İsrafil Kışla’ ya İstanbul  Milletvekili Sayın Akif Hamzaçebi’ ye, Artvin BelediyeBaşkanımız Sayın Mehmet Kocatepe’ ye ve ekibine, İstanbulEski Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mimar Kadir Topbaş beyefendiye .İstanbulBüyükşehir belediye başkanlığımıza, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Sayın Adem Avcı’ ya, Ardanuç Belediye Başkanımız Sayın Yıldırım Demir ve ekibine ,Hopa Belediye BaşkanımızSayın Nedim’e ve personeline ,Hopa halk eğitim Müdürlüğü ve personeline Hopa Müzesine . Arhavi Belediye BaşkanımızSayın Coşkun Hekimoğlu ve personeline Arhavi Halk eğitim merkezi müdürlüğü ve ekibine,  Çoruh üniversitesi rektörlüğü ve ekibine ,Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Ömer Gümüş ve personeline ,Artvin Orman Bölge müdürümüz ve personeline Artvin Tarım İl Müdürlüğü ve personeline,Şavşat Halk eğitim merkezi müdürlüğüne ,Artvin Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Seçkin Kurt ve yönetim kurulu üyelerine ,Artvin Esnaf ve sanatkarlar Birliği ,Artvin Şoförler odası Başkanlığı Artvin Gazeteciler cemiyeti Başkanlığı ,Artvin Arıcılar Birliği,Karadeniz Vakfı , İstanbul Beratlılar Derneğimiz standı sorumlusu Başkanı İsmail Dalkılıç’a katılım yapan tüm yazar ve şairlerimize , Ebru ve fotoğrafları ve resimleri ile katılan fotoğraf sanatçısı sayın Muammer Yavuz Kaçkar TV ve ekibi , ÇAY TV ve ekibine Etkinliğimizde sahne alan yerel ve ulusal sanatçılarımıza çözüm ortağınız TATAVLA AJANS Federasyonumuzun ve komisyonumuzun çok kıymetli dostları 4 .tanıtım günleri programı Genel koordinatörü sn İsmail AKBULUT ,a başta olmak üzere Şahsim ve Federasyonumuz adına herkese ayrı ,ayrı teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.”

Share
284 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?