logo

Artvin Defterdarlığından Kızılay’a Destek

 

Artvin Defterdarlığı çalışanları, Vergi Haftası kapsamında Türk Kızılay’ı Artvin Şubesine kan bağışında bulundu.

Artvin’de Vergi Haftası kutlamaları devam ediyor. Artvin’de 26. Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Artvin Defterdarlığı ile Kızılay Artvin Şubesi işbirliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Artvin Defterdarlık çalışanları ile Vergi Dairesi çalışanları kan bağışı kampanyası kapsamında kan verdi.

Defterdar Zeki Aydoğan başta olmak üzere kurum çalışanları kan vermek için Kızılay Artvin Şubesinin Valilik önüne açtığı kan alım merkezine akın etti. Defterdarlık çalışanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş da kan bağışında bulundu.

Kan bağışlarının çok önemli olduğunu ve kendilerinin de destek verdiğini belirten Artvin Defterdarı Zeki Aydoğan, her yıl Vergi Haftası etkinliklerinde mutlaka kan bağışı kampanyası düzenlediklerini dile getirerek, “26.’sını kutladığımız Vergi Haftası etkinliklerinde her yıl mutlaka kan bağışı kampanyasına yer veriyoruz. Kan bağışının hayat kurtardığını bir kez daha hatırlatarak, kan bağışı kampanyasına destek veren halkımıza vergi dairesi çalışanlarına ve mükelleflerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir gün süren kan bağışı kampanyasından 85 ünite kan toplayan Kızılay Artvin Şubesi yetkilileri Artvin ilinde uzun zamandır böyle yüksek bir sayıya ulaşmadıklarını bunun için Artvin Defterdarlığı çalışanlarına teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Share
767 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?