logo

Artvin Çoruhspor’un Özel Misafirleri Vardı

Spor camiasının duayen teknik direktörleri ve spor adamları Artvin Çoruh Spor Yönetim Kurulu’nun davetini kırmayarak Artvin’de bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile dünyanın en büyük Atatürk Heykelinin yer alığı Atatepe’de bir araya gelen spor adamları,Artvin Çoruh Spor Yönetim Kurulu’nun her daim yanlarında olacaklarının mesajını vererek Artvin Çoruhspor’a başarılar dilediler.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım ise burada yaptığı açıklama, “Geçtiğimiz hafta sonu oynan Artvin süper Amatör Futbol Liginin 2. Hafta müsabakasında Artvinspor – Artvin Çoruhspor karşı karşıya geldi. Müsabaka Artvin ÇoruhSpor Kulübü’nün 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı. Müsabakanın ardından gazetecilere açıklama yapan Artvin ÇoruhSpor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz’ sezonun ikinci müsabakası olan Artvinspor müsabakası 2-0 tamımızın galibiyeti ile tamamlanmıştır. Artvin ÇoruhSpor Kulübü başkanı olarak takımımın oynadığı  futboldan memnun değilim fakat alınan 3 puan ve rakiplerimizden Borçkaspor -Arhavispor  müsabakasının  1- 1 gitmesinin ardından takımımız 6 puanla liderlik koltuğuna oturmasından çok memnunum. Allah’ın izniyle başladığımız gibi lider olarak sezonunu lider bitirerek şampiyon olup Bölgesel Amatör ligekatılacağız . Bu müsabakaya yoğun mesaisi ne rağmen bizleri kırmayarak Artvin derbisine katılan Sayın  Valim Ömer Doğanay beye,  Gençlik Spor İl Müdürü Bahattin Yetim beye, Ticaret odası başkanı Kurtul Özel beye,  belediye başkan yardımcımız Erkan Yazan beyefendiye, ArtvinsporYönetim Kurulu Başkanı İrfan Yıldırım bey ve yönetim kurulu üyelerine, Artvin ilinde futbol sevgisinin gelişmesine büyük gayretleri olan her iki takımın teknik ekip ve sporcularına , bu müsabakayı izlemeye gelen tüm spor severlere  çok teşekkür ederiz” dedi.

Yılmaz, açıklamasının sonunda; “Artvin ÇoruhSpor Kulübü’nün davetini kırmayarak sezonun ilk müsabakasında bizleri yalnız bırakmayan Spor camiasının duayen Teknik direktör ve spor adamları,Sadi Sincanlıoğlu, Ahmet Korkmaz, Recep Yazıcı, Taner Hancı, Alaattin Gözübüyük, Alaattin Şensurat,CumaliEnginar, Eşref Cüneyt Maya, İhsan Öncül, Memduh Özbalta hocalarımıza da çok teşekkür ederim” dedi.

Yılmaz açıklamasının sonunda Artvinli vatandaşları, 18 Kasım Cumartesi günü bugün saat 12.00’da  Borçka’da oynanacak olan Muratlı Hudutspor- Artvin Çoruhspor karşılaşmasına davet etti.

Önümüzdeki hafta Pazar günü, Artvin Çoruhspor’un Arhavispor ile karşılaşması için vatandaşları maça davet eden Yılmaz, bu sezon takımın Bal Ligi için oldukça iddialı olduğunun da altını çizdi.

Share
782 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?