logo

Artvin Çoruhspor’dan Kutlama

Artvin Çoruhspor kulübü Futbol Okulu öğrencileri, 2015-2016 eğitim öğretim sezonunun ilk döneminde tüm sporcuların takdir belgesi almaya hak kazanması üzerine bu başarılarını Artvin Çoruhspor’un kulüp binasında kutladılar.

Artvin Çoruhspor kulübünün kutlamasına katılan Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan yaptığı konuşmasında; “Artvin Çoruhspor kulübünün sporcularının göstermiş olduğu bu başarıdan dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca sporun eğitim öğretim hayatımızdaki önemi bir kez daha öğrencilerimizin göstermiş olduğu başarılarla kanıtlanmıştır. Artvin Çoruhspor Kulübü yöneticilerini ve antrenörlerini kutluyorum ilimiz ve ülkemiz için ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ” Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zaman da ahlaklısını severim” sözünün gereğini yaparak çocuklarımızı yetiştiren Artvin Çoruhspor Kulübü yönetimi ve antrenörlerinden diğer taraftan benim gibi yıllarını eğitime vermiş bir büyüğünüzü buraya davet ettiğiniz için tüm camianıza teşekkür ediyorum. Artvin Belediyesi olarak kapımız her zaman sizlere açıktır. Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetimi ve tüm sporcularını her türlü projenize destek için belediyemizin imkanları dahilinde 24 saat hizmete hazır olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum tekrar Çoruhspor camiasını kutluyor ve hepinizi gözlerinizden öpüyorum” şeklinde konuştu.

Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan tüm sporculara sırt çantası hediye etti. Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Akın’da tüm sporcuları başarılarından dolayı kutladıktan sonra kırtasiye malzemesi dağıttı .

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkan’ı Murat Yılmaz’da yaptığı konuşmada; “öncelikli olarak sporcularımızın 2015-2016 eğitim öğretim sezonunun ilk dönemindeki sporcularımızın tamamın başarılı olmasından dolayı sporcularımızı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum kendileriyle her zaman gurur duyuyoruz ayrıca bu etkinliğimize bizleri kırmayarak bu yoğun iş gündemine rağmen toplantısın bile erteleyerek katılan belediye Başkan yardımcımız öğretmenimiz sayın Erkan Yazan hocama teşekkür ediyoruz.  Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bu etkinliğimize katılan ailelerimizde çok teşekkür ediyoruz. Yönetim Kurulu olarak futbol okulu açtığımızda antrenör ve hocalarımızdan bu işe başladığımız ilk gün söylediğimiz şey şudur; Kulübümüzün sporcularının tamamı Arda Turan olmasını değil ama tamamının derslerinde başarılı birer öğrenci, örf ve adetlerimize bağlı topluma faydalı birer nesil yetiştirilmesi en büyük beklentimizdir. Artvin Çoruhspor Kulübü alt yapı antrenörümüz Uğur Sarıçam hocamız bu konuda sınırsız yetkiye sahiptir. Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bu işin uzmanı olarak görevlendirdiğimiz Uğur Sarıçam hocamız bizzat okulları gezerek öğretmenlerle görüşerek sporcularımızı yakinen takip etmektedir. Kulübümüze kaydı yapılan sporcuya ilk söylenen şey not ortalamalarında düşüş olması durumun da takımızın en iyi sporcusu dahi olsa kulüple ilişkisi kesilir şükürler olsun bu güne kadar bu tür bir olayla karşılaşmadık. Artvin Çoruhspor Kulübünü yakından takip eden dostlarımızın bildiği gibi geçtiğimiz yıl Uğur Sarıçam hocamızın kontrolünde olan U 19 takımımızdan 13 sporcumuz Üniversite sınavını kazanmış ve şimdi Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde eğitimlerine devam etmektedirler yönetim kurulu olarak Uğur Sarıçam hocamızı kutluyor ve bu başarının tesadüf olmadığını tüm Artvin halkına bir kez daha gösterdiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Çoruhspor Kulübünü tercih etmeyip üniversiteye hazırlanıyorum diyen genç kardeşlerimizin halen daha üniversite sınavına hazırlandığı görmekse bizi ayrıca üzüyor.  Sonuçta bu kardeşlerimizde bizim insanımız onlarda zamanı gelince bu ilin gelişmesi için mücadele edecekler ama ben buradan özellikle tüm Artvin halkına sesleniyorum, Artvin Çoruhspor Kulübü farklı bir kulüp yönetimi esnaflardan oluşan ve ilimizin gelişmesi için mücadele eden projeler yapan bu ilde sporun gelişmesi için tesisler yapa bilmek için gece gündüz çalışan ve tüm kredisini buraya kullanan bir ekip bu arkadaşlar Artvin ili için büyük bir şanstır. Artvin’de spor artık eskisi gibi olmayacağını bizi takip edenler gördü eski tarihlerde yöneticilerin kapı kapı gezip para talep ettiği alınan paraların alt yapı yerine tamamının dış Transfere harcandığı paraların aklandığı bir tane bile tesis projesinin yapılmadığı bir il değil artık Artvin ilinin gençleri bu ilin gerçek sahipleri artık buradalar ve ilk projemiz olan sporcu konukevi projeler kısmı tamamlanmış olup inşaat ruhsatı beklenmektedir bu hafta iti bari ile ikinci projemiz olan Saçınka Kamp Tesislerini ise ruhsat talebi doğrultusunda ilgili idareye tüm projeleri sunacağız bu projelerimizi www.artvincoruhspor.com sitesi projeler bölümünden görebilirsiniz bu projelerle ilgili olarak da bir basın açıklaması önümüzdeki günlerde yapacağız. Tekrar bizleri kırmayıp etkinliğimize katılan Erkan Yazan hocama ve tüm misafirlerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: » »
Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?